Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Koniec Cashfile? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: CashFile (/Forum-CashFile-187)
+---- Wątek: Koniec Cashfile? (/Temat-Koniec-Cashfile-66618)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Koniec Cashfile? - Ty27mek - 20-03-2013 21:33

Pozwolę sobie zacytować koordynatora projektu cashfile:

Tyle, co temat był przypuszczeniem sytuacji, to jeden (jeszcze obecny) koordynator tego projektu przybliżył kwestię dotyczącą Liventure, a konkretnie:
Cytat:Jeżeli chodzi o CF, to chciałbym wszem i wobec wygłosić moje oficjalne stanowisko w zaistniałej sytuacji. Jestem (już nie długo) koordynatorem projektu CashFile. Niestety, ale z pewnych powodów, których nie będę roztrząsał na forum, firma zaczęła się sypać. Ogólnie rzecz biorąc, mam już dosyć tłumaczenia się za mojego już niebawem byłego szefa i odłączam się wraz z kilkoma innymi osobami od projektu. Od dnia dzisiejszego proszę mnie nie kojarzyć z CashFilem, ponieważ nie mam już Nimi nic wspólnego. Sytuacja finansowa niestety wymknęła się z pod kontroli i teraz szef szuka winnych, a nie widzi tego że sam sobie jest winny. Ja mogę powiedzieć tylko tyle że Wasze wypłaty na 99.9% pójdą.
Powiem również że ja i te kilka osób, które poszły za mną również od jakiegoś czasu wypłat nie ujrzeliśmy i mamy zamiar otworzyć własny projekt. Ten krok mieliśmy postawić troszkę później, ale niestety to co się dzieje przechodzi ludzkie pojęcie, więc postanowiliśmy że nie będziemy czekać na cud i zaczniemy działać na własną rękę. Na razie szczegółów zdradzać nie będę, ale już niebawem dowiecie się więcej.
Cóż mogę jeszcze rzec... przepraszam Was wszystkich za to co się dzieje i mam nadzieję że osoby, które po tym wszystkim zdecydują się zaufać nam, nie będą musiały przeżywać tak przykrych doświadczeń.

Dziękuję,
Pozdrawiam
~Arafat

W sumie to co zostało zacytowane powyżej powinno wystarczy, ale dopowiem jeszcze kilka słów. Oczywiście w temacie poleciało jeszcze trochę "opinii" dotyczących tego portalu, wszystkie można określić jednym zdaniem "Totalna olewka użytkowników i serwisu, brak wypłat, najgorszy PPA".

Jednoznacznie można stwierdzić, że Prizers (w które i tak raczej nikt nie wierzył) również nie powstanie, a tak jak większość stwierdziła konkurs i nagrody były ustawione Smile

No cóż, pozostaje tylko poczekać na oficjalną wypowiedź ogóra, no chyba że w tej kwestii wypowie się właściciel, czyli jego mama.

/Od siebie, w trochę mniej poważnym tonie dodam, że jest to Klątwy Razera Lol (wtajemniczeni wiedzą o co chodzi).


RE: Koniec Cashfile? - Michacz - 20-03-2013 21:35

Wszystko się sypie jak jest po 50 tyś klonów stron PPA to nic dziwnego.


RE: Koniec Cashfile? - Killer - 20-03-2013 21:38

Nie wiem Michacz co klony mają wspólnego z upadkiem cashfile.


RE: Koniec Cashfile? - Michacz - 20-03-2013 21:40

Jakby sie dobrze zastanowić to jasne że przecież im wiecej serwisów tym Ciężej się wypromować widocznie cashFile było na tyle słabe (mało userów itp.) że się już wykruszyło, Niebawem więcej będzie takich wiadomości od innych serwisów. Wink


RE: Koniec Cashfile? - Kabajana - 20-03-2013 21:40

WIększa konkurencja, mniejszy zarobek dla poszczególnych firm


RE: Koniec Cashfile? - Ty27mek - 20-03-2013 21:41

W tym przypadku nie chodzi o konkurencję. Złe zarządzanie, olanie sprawy i tyle. Cashfile miał wysoką pozycję, więc jakby odpowiednim osobom chciałoby się "coś" tam robić, to sytuacja wyglądałaby inaczej.


RE: Koniec Cashfile? - daniel42na - 20-03-2013 21:42

Chłopaki wyjechali sobie do Majorki i praktycznie od tego czasu z serwisem nie działo się nic nowego oprócz coraz to późniejszych wypłat


RE: Koniec Cashfile? - Michacz - 20-03-2013 21:43

(20-03-2013 21:40)Kabajana napisał(a):  WIększa konkurencja, mniejszy zarobek dla poszczególnych firm

Dobrze powiedziane przecież trzeba utrzymywać hosting/domene itp. zapłacić programiście, zlecić wypłaty userom. Wiele roboty. Smile


RE: Koniec Cashfile? - Scoobyx - 20-03-2013 21:48

Nic nie jest takie łatwe jak się wydaje. Jeśli ma się firmę/serwis to trzeba umieć nim zarządzać. A jeśli się tego nie potrafi, to projekt skazany jest na porażkę. Odpowiednie zarządzanie pieniędzmi to nie lada wyczyn, więc nie wiem jak taki maturzysta(?) mógł sobie z tym poradzić. Do tego potrzebny jest czas.


RE: Koniec Cashfile? - pikusix1 - 20-03-2013 21:52

Początek końca Jerk2