Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wypłaty z ostatnich 12 godzin z ciekawego buxa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zdobyte Nagrody (/Forum-Zdobyte-Nagrody-149)
+--- Dział: Wypłaty (/Forum-Wyplaty-165)
+--- Wątek: Wypłaty z ostatnich 12 godzin z ciekawego buxa (/Temat-Wyplaty-z-ostatnich-12-godzin-z-ciekawego-buxa-66589)

Strony: 1 2 3


RE: Wypłaty z ostatnich 12 godzin z ciekawego buxa - Yogii - 20-03-2013 22:03

Prymul niech się intelektualiści wyżywają dalej a my róbmy swojeSmile) a oni niech jedzą szczawHuh


RE: Wypłaty z ostatnich 12 godzin z ciekawego buxa - tomazzi - 20-03-2013 22:07

(20-03-2013 22:03)Yogii napisał(a):  Prymul niech się intelektualiści wyżywają dalej a my róbmy swojeSmile) a oni niech jedzą szczawHuh

zarabiaj dalej swoje guziki, to bez rodziców i płaconych przez nich rachunków będziesz jak .... chodził i złom zbierał by na bułkę mieć, bo na kawiarenkę internetową nie zarobisz by się w sieci pokazać bo sam rachunków nie opłacisz z tych mijonów jakie zarabiasz w scamach


RE: Wypłaty z ostatnich 12 godzin z ciekawego buxa - elbowndg - 20-03-2013 22:16

Gadasz głupoty tomazzi, u mnie w mieszkaniu sa 2 komputery od 7 rano do 9 chodza dwa na raz, pozniej od 13 do 17 jeden, i od 17 do okolo 23 dwa. Co daje razem liczac tak jakby na jeden komp 20 godzin na dobe. Za prąd płacę 100-110 zł na miesiąc tyle że około 60% prądu zużywa tu pralka, lodówka i bojler. Do tego czajnik elektryczny, duży telewizor, kino domowe i jakieś inne małe sprzety typu radio itp. Także nie mów że prąd to jakiś ogromny koszt.


RE: Wypłaty z ostatnich 12 godzin z ciekawego buxa - tomazzi - 20-03-2013 22:26

(20-03-2013 22:16)elbowndg napisał(a):  Za prąd płacę 100-110 zł na dobę

no to płacisz więcej niż ja ... bo wychodzi 3000 na miesiąc lekko licząc
gdzie ja w mieszkaniu nie mam w ogóle gazu, kuchnia z płytą ceramiczną w domu siła gdzie kuchnia ciągnie mega kw, 7 pc pracujących każdy minimum 20 h na dobę, 5 tv i wiele innych rzeczy, plus w zimie ogrzewanie podłogowe wtedy rachunki poniżej 1600 zł na 2 miesiące nie schodzą

i co najważniejsze - nie ma znaczenia co chodzi tylko ile prądu pobiera a stawka za 1 kWH to 0.72 gr więc tymi mijonami to na prąd nie zarobi bo opłaty stałe na rachunku, abonamentowe, przesyłowe itp itd
dolicz koszty internetu, czynszu, podatku jeśli mieszka w domu, woda, gaz jeśli ma i prąd i internet, abonament rtv lub tv z internetem a za co żyć z tych mijonów ??? chyba, że yogii już się uczy tynk ze ściany skrobać i na nim żyć bo na rachunki bez rodziców nie starczy a co dopiero by na papu było, no chyba iż bywalcem u brata alberta na zupkach już jest

za te mijony bez rodziców to on zginie i faktów nie zmienisz niestety czas najwyższy przejrzeć na oczy bo rzeczywistość jest brutalna


RE: Wypłaty z ostatnich 12 godzin z ciekawego buxa - elbowndg - 20-03-2013 22:38

oj wiesz dobrze ze znowu walnalem blad Tongue i chodzi mi o miesiac Wink

ps. chyba masz najdroższy prąd w PL


RE: Wypłaty z ostatnich 12 godzin z ciekawego buxa - prymul1 - 20-03-2013 23:08

Jak zwykle przesadzasz. Większość osób, które zarabiają na buxach to osoby uczące się nie mające możliwości normalnej pracy ze względu na naukę, a to że chcą dorobić odrobinę do kieszonkowego to nikt nie ma prawa im tego zabronić. Nikt tutaj nie mówi o utrzymaniu domu i rodziny, bo to chyba oczywiste, że za takie pieniądze nie da się przeżyć i każdy to wie. I prosiłbym Cię żebyś w każdym temacie o buxach nie uświadamiał nas jaka to jest strata czasu. Każdy ma swoje życie i sam decyduje o gospodarowaniu swojego czasu. Raz napisałeś ok, ale powoli zaczynasz się zmieniać w hejtera. Nie ważne jak napisać ważne żeby rzucić parę oszczerstw w stronę innych użytkowników. Szanuje Cię, bo znasz się na tym co robisz i masz ogromne doświadczenie jednak twoje komentarze nic nie wnoszą. Nie krzycz tylko zaproponuj inne możliwości zarobku, zachęć, a nie demotywuj.
Proszę ugryź się czasami w język Smile Pozdrawiam.

Zapomniałem dopisać: Szanuj ludzi i ich własne zdanie.


RE: Wypłaty z ostatnich 12 godzin z ciekawego buxa - tomazzi - 20-03-2013 23:13

prymul masz całe forum poświęcone zarabianiu
czas który tracisz jak reszta z fanów scamów na guziki które szumnie nazywasz "zarabianiem" bo inaczej jak w cudzysłowiu się nie da napisać tego słowa poświęciłbyś na x innych rzeczy to na prawdę byś zarabiał

masz ppa, ppd, gpt, startery i całą masę rzeczy w których możesz na prawdę zarobić, wystarczy tylko chcieć bo buxy to nie miejsce zarobku, to miejsce białych murzynów którzy nawet z tego na miskę ryżu nie mają, gdzie zawsze chińczyk był tanią siłą roboczą zasuwającym w obozach pracy za miskę ryżu dziennie, ale po co chcieć najłatwiej zająć się scamem, tracić czas i ochłap z nich pod warunkiem, że go dostaniesz nazywać "zarabianiem" po co się wysilić, najlepiej po najmniejszej linii oporu lecieć


RE: Wypłaty z ostatnich 12 godzin z ciekawego buxa - poloduda - 20-03-2013 23:31

Mi to gó***wno już drugi raz nie wypłaciło minimum 0.01 USD dwa razy uzbierałem zleciłem wypłate i DUPA


Odp: Wypłaty z ostatnich 12 godzin z ciekawego buxa - MxSkin - 21-03-2013 05:08

tomazzi, twoje posty nie wnoszą nic do tematu. Dostałem jedną wypłatę 0.01$.

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2


RE: Wypłaty z ostatnich 12 godzin z ciekawego buxa - Kede - 21-03-2013 09:55

(20-03-2013 23:31)poloduda napisał(a):  Mi to gó***wno już drugi raz nie wypłaciło minimum 0.01 USD dwa razy uzbierałem zleciłem wypłate i DUPA

Współczuje. Jesteś 3 grosze w plecy...