Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wypłaty z ostatnich 12 godzin z ciekawego buxa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zdobyte Nagrody (/Forum-Zdobyte-Nagrody-149)
+--- Dział: Wypłaty (/Forum-Wyplaty-165)
+--- Wątek: Wypłaty z ostatnich 12 godzin z ciekawego buxa (/Temat-Wyplaty-z-ostatnich-12-godzin-z-ciekawego-buxa-66589)

Strony: 1 2 3


Wypłaty z ostatnich 12 godzin z ciekawego buxa - Yogii - 20-03-2013 11:44

[Obrazek: 64421259.jpg]

[Obrazek: 17241035.jpg]

[Obrazek: 64510144.jpg]


wypłaty(jak widac po datach - odstępy kilkugodzinne) z :

http://www.rulebux.info/index.php?ref=xxxx

proste codzienne zarabianie - dziennie minimum 4c

codzienne wyplaty


jesli nadal bedzie placil to troche z niego wycisne


zapisz sie a dogadamy sie do refbacku


RE: Wypłaty z ostatnich 12 godzin z ciekawego buxa - Meloman - 20-03-2013 15:04

Nie wiem czy dobrze rozumiem, być może nie ale moje pytanie jest następujące:
Czy przez 12 godzin zarobiłeś całe 1,46$ Smile ?


RE: Wypłaty z ostatnich 12 godzin z ciekawego buxa - Yogii - 20-03-2013 15:08

ano tylko tyleWink


RE: Wypłaty z ostatnich 12 godzin z ciekawego buxa - Yogii - 20-03-2013 15:24

tomazii jak zawsze się popisał swym intelektemHuh


RE: Wypłaty z ostatnich 12 godzin z ciekawego buxa - zlotyguziec - 20-03-2013 17:10

Jak mało wpłacił to i mało zarobił... proste. A procenciki w MM mają bardzo ładne Smile jest to biznes wysokiego ryzyka, więc moja propozycja wpłacić malutko po 10 dniach wyjąć to co swoje a za resztę grac na całość


RE: Wypłaty z ostatnich 12 godzin z ciekawego buxa - tomazzi - 20-03-2013 17:15

(20-03-2013 17:10)zlotyguziec napisał(a):  Jak mało wpłacił to i mało zarobił... proste. A procenciki w MM mają bardzo ładne Smile jest to biznes wysokiego ryzyka, więc moja propozycja wpłacić malutko po 10 dniach wyjąć to co swoje a za resztę grac na całość

coś ci się pomyrdało ....
on nie inwestował pieniędzy a stracił 12 h na klikanie w scamowatym bu-xie i się chwali guzikami z niego


RE: Wypłaty z ostatnich 12 godzin z ciekawego buxa - Meloman - 20-03-2013 18:56

W takim razie gratulacje głowy do interesów, stracenia 12 godzin na zarobienie 6zł. Nowa definicja murzyna właśnie została nadana.
Gratulacje zarabiasz okrągłe 50 groszy na GODZINĘ, sam już nie wiem jak to skomentować, ale powiem Ci jedno : weź się chłopie za coś innego bo aż szkoda patrzeć..


RE: Wypłaty z ostatnich 12 godzin z ciekawego buxa - fakeplayer - 20-03-2013 19:00

stracił czas zyskał pieniądz.... od czegoś trzeba zacząćSmile


RE: Wypłaty z ostatnich 12 godzin z ciekawego buxa - tomazzi - 20-03-2013 19:01

(20-03-2013 18:56)Meloman napisał(a):  W takim razie gratulacje głowy do interesów, stracenia 12 godzin na zarobienie 6zł. Nowa definicja murzyna właśnie została nadana.
Gratulacje zarabiasz okrągłe 50 groszy na GODZINĘ, sam już nie wiem jak to skomentować, ale powiem Ci jedno : weź się chłopie za coś innego bo aż szkoda patrzeć..

Meloman szkoda palców na pisanie
to jest ślepy fan bux-ów
rodzice płacą wszystko, więc te grosze jakie ma ze scamów to w sam raz na jego potrzeby by do kieszonkowego coś mieć więcej
nie odbieraj dziecku radości bo widzisz, że cieszy się z tych kwot jak głupi do sera bo to dla niego przecież majątek i ogromna radość, że 12 h zabawy w scamie przyniosła efekt coś na pp i na parę lizaków będzie


RE: Wypłaty z ostatnich 12 godzin z ciekawego buxa - prymul1 - 20-03-2013 20:39

Chciałbym tutaj odrobinkę sprostować całą sprawę. To, że Yogii napisał, że wypłata za 12h to nie znaczy, że zarobienie tych pieniędzy zajęło mu tyle czasu. Wyklikanie reklam kosztuje co najwyżej 5 min.