Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pro Forex Union - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Pro Forex Union (/Temat-Pro-Forex-Union-66570)



Pro Forex Union - dondziadzia - 19-03-2013 22:42

Polecam Wam dziś program, do którego właśnie dołączyłem. Skromny wkład bo 10$ ale w miarę upływu czasu pomyślę nad doinwestowaniem bo natrafiam na wiele pozytywnych opinii.

ProForexUnion istnieje od lutego 2011r.

Minimum do wpłaty: 10$
Minimum do wypłaty: 0.01$
Obsługuje takie procesory płatnicze jak: STP, EgoPay, LR, PM, okPay oraz przelewy bankowe.

W ProForexUnion mamy do wyboru 4 plany inwestycyjne:

1. Taryfa CLIENT
1.2% dziennie
Depozyt: 10$-300$
Czas trwania taryfy: 20 dni

2. Taryfa ACCUMULATIVE
1.7% dziennie
Depozyt: 301$-1200$
Czas trwania taryfy: 30 dni

3. Taryfa PROFITABLE
1.9% dziennie
Depozyt: 1201$-3500$
Czas trwania taryfy: 60 dni

4. Taryfa ASSURANCE
2.4% dziennie
Depozyt: 3501$-10999$
Czas trwania taryfy: 60 dni

We wszystkich taryfach dostępny jest Compounding, a depozyt po zakończeniu taryfy wraca do nas.

Reflink: cenzura
Czysty link: https://proforexunion.com

/yazir
Spróbuj jeszcze raz poczytać regulamin, a znajdziesz odpowiedni fragment



RE: Pro Forex Union - tomazzi - 19-03-2013 22:48

po pierwsze znajomość regulaminu forum się kłania :

- brak postów na reflink


RE: Pro Forex Union - dondziadzia - 19-03-2013 22:57

O którym regulaminie mówisz? Ja czytałem regulamin tego forum i nic o ilości postów nie znalazłem. Po za tym nie sądzę żeby ilość postów wyznaczała jakość użytkownika. Bo wolę więcej czytać i wiedzieć niż nabijać głupio posty. Ich ilość przychodzi z czasem i nic nie znaczy.


RE: Pro Forex Union - tomazzi - 19-03-2013 23:01

to co ty sądzisz czy nie sądzisz to mało tutaj kogokolwiek interesuje, za to każdego obowiązuje regulamin i nie jesteś wyjątkiem którego ktoś będzie traktował inaczej bo ty coś sobie sądzisz
i albo sam usuniesz reflink którego zamieścić nie możesz na tą chwilę, lub zrobi to wtedy ktoś z ekipy, ale zakończy się to wtedy +20% do profilu za łamanie regulaminu więc wybór należy do ciebie którą opcję wybierzesz


RE: Pro Forex Union - dondziadzia - 19-03-2013 23:05

Nie chodzi o to, że ja neguję zasadność regulaminu. Chcę żebyś mi wskazał punkt, na który się powołujesz, bo sam takowego nie znalazłem. Tyle więc się tak nie pompuj


RE: Pro Forex Union - flesterppl - 03-04-2013 09:03

Compounding to znaczy że jak firma padnie do zwracają mi pieniądze zainwestowane i zarobione??