Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pozycjonowanie stron PPA od ShareBay.net! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: ShareBay (/Forum-ShareBay-331)
+---- Wątek: Pozycjonowanie stron PPA od ShareBay.net! (/Temat-Pozycjonowanie-stron-PPA-od-ShareBay-net-66558)

Strony: 1 2 3 4


RE: Pozycjonowanie stron PPA od ShareBay.net! - Leaders - 27-10-2013 00:24

Przyjemność po naszej stronie Smile


RE: Pozycjonowanie stron PPA od ShareBay.net! - Mazdziej25 - 29-10-2013 18:55

Czekam na odpowiedz w sprawie pozycjonowania . Wysłałem wam maila 2-3 dni temu . Pozdrawiam . Smile


RE: Pozycjonowanie stron PPA od ShareBay.net! - Użytkownik - 30-10-2013 17:01

A ile przeważnie jest chętnych osób?


RE: Pozycjonowanie stron PPA od ShareBay.net! - crockeer - 30-10-2013 17:55

Z pewnością cała masa użytkowników Smile


RE: Pozycjonowanie stron PPA od ShareBay.net! - Karczu - 31-10-2013 01:32

Mazdziej25, odpowiedź poszła Smile


RE: Pozycjonowanie stron PPA od ShareBay.net! - Mazdziej25 - 02-12-2013 18:13

Długo jeszcze zajmie wam pozycjonowanie mojej strony bo wchodzi na nia max 10-50 osob dziennie i tylko dlatego ze spamuje gdzie sie da . A pobran 0 jak narazie .


RE: Pozycjonowanie stron PPA od ShareBay.net! - Karczu - 02-12-2013 18:52

Podeślij mi na PW lub GG adres Twojej strony. Mogę sprawić by trochę wzmożyć proces u Ciebie, ale jeśli nie będziesz stosował także innych technik pozycjonujących to może się to wiązać z większym ryzykiem filtra.

My tylko wspomagamy w pozycjonowaniu, bo skupiamy się na jednej konkretnej zautomatyzowanej metodzie. A ona pozostawiona sama sobie w dużym natężeniu może zaszkodzić.


RE: Pozycjonowanie stron PPA od ShareBay.net! - fastrets - 31-05-2014 18:41

Strona wysłana , czekam na odpowiedz w sprawie pozycjonowania .Wysłałem wam maila 25 maja Smile od [email protected]


RE: Pozycjonowanie stron PPA od ShareBay.net! - benzcel - 08-06-2014 14:30

Karczu jeśli mam stronę w BlogLock mogę liczyć na pozycjonowanie? Czy pozycjonowanie odbywa się tylko na stronę główną czy także na poszczególne posty? Smile


RE: Pozycjonowanie stron PPA od ShareBay.net! - fastrets - 08-06-2014 16:09

Szkoda Sad

Karcz-Provider napisał(a):Obecnie nie prowadzimy już pozycjonowania, jest wstrzymane do odwołania.