Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]fake maile - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]fake maile (/Temat-Rozwiazane-fake-maile-6655)



[Rozwiązane]fake maile - ronaldo12 - 06-05-2010 08:13

Siema!
Mam taki problem otóż z miesiżc temu się przyznałem ze robiłem fake maile i do tej pory nic do mnie nie odpisali na e-mail. Więc może wie ktoś co zrobić. Jak się przyznać żeby tym razem odpisali ?


RE: fake maile - cpr - 06-05-2010 10:27

Najlepiej byłoby nie kombinować.
Zrobiłeś fake`i to teraz czekaj cierpliwie na ich e-mail.


RE: fake maile - Sony_st - 06-05-2010 11:07

Sporo osób tak ma jeszcze Wink więc nie masz się narazie czym martwić


RE: fake maile - Tidus - 06-05-2010 13:55

Nie ma się czym martwić NAPEWNO do restocku naprawią<zdejma 50% ptz> ,a jak nie to i tak i tak Ci nagrode przesla bo sie przyznales.


RE: fake maile - ronaldo12 - 23-05-2010 18:39

nie odpisali nadal. Juz restock byl i nic do mnie nie przyszlo. Teraz juz nawet nie mozna sie przyznac bo nie ma opcji na lockerz i've cheated.


RE: fake maile - SupeRLokeR - 23-05-2010 18:48

Cytat:nie odpisali nadal. Juz restock byl i nic do mnie nie przyszlo. Teraz juz nawet nie mozna sie przyznac bo nie ma opcji na lockerz i've cheated.

Nie było jeszcze restocku...


RE: fake maile - pespe - 23-05-2010 19:34

Poczekaj spokojnie Smile może sie uda i Ci nie odejma i wyśla ;p


RE: fake maile - wasik72 - 23-05-2010 20:00

lepiej sie ciesz ze nie odpisali Tongue czekaj na restock i wykupuj . wysla ci bo sie przeciez przyznales


RE: fake maile - Tidus - 23-05-2010 20:16

Ojoj . Odejmą Ci te punkty i wyczyszczą znajomych . Nie martw się zamówiona rzecz dojdzie


[Rozwiązane][Rozwiązane]fake maile - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.