Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Korea Północna marzy o ataku na USA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Wiadomości (/Forum-Wiadomosci-117)
+--- Wątek: Korea Północna marzy o ataku na USA (/Temat-Korea-Polnocna-marzy-o-ataku-na-USA-66547)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Korea Północna marzy o ataku na USA - kleomenes - 30-03-2013 10:45

Stan wojny to jest od dawna, tak że nic nowego. Na polityce się nie znam co już podkreślałem ale ciekawi mnie reakcja Chin na ewentualny konflikt. Z tego co wiem to USA trzyma z południem a Chiny z północą, tak ?


RE: Korea Północna marzy o ataku na USA - Max998 - 30-03-2013 15:43

Niestety Chiny są sojusznikiem Korei Północnej aczkolwiek jeśli Kim nadal będzie zachowywał się w ten sposób grożąc każdemu nawet swojemu sojusznikowi to Chiny się od niego odizolują. Co ciekawe to co wyprawia się w Korei Północnej nie podoba się również Rosji.


RE: Korea Północna marzy o ataku na USA - Scoobyx - 30-03-2013 17:52

Najlepszym rozwiązaniem było by odizolowanie się od Korei Północnej. Wprowadzić embargo i było by po problemie. Sami by się w końcu prosili o pomoc. W tym przypadku najbardziej jest szkoda narodu. Wyginęli by z głodu.


RE: Korea Północna marzy o ataku na USA - pikusix1 - 30-03-2013 18:09

Jak tak dalej będzie to Korea Północna sama zostanie i sama będzie musiała sobie radzić. Smile


RE: Korea Północna marzy o ataku na USA - kleomenes - 30-03-2013 18:15

Technika zbrojeniowa powinna zatrzymać się na poziomie technologicznym pierwszej wojny światowej. To by było najlepsze rozwiązanie Smile Albo wyniszczające sankcje gospodarcze i polityczne za przekroczenie pewnego pułapu jeśli chodzi o zbrojenia.


RE: Korea Północna marzy o ataku na USA - djkaramba - 30-03-2013 21:47

Tak i co jeszcze wymyślą.
Bo jeden wpadł na pomysł typu chodźcie wysadzimy pół świata
atomówką i zobaczymy czy nam nic nie będzieWink


RE: Korea Północna marzy o ataku na USA - Biznesmen2013 - 30-03-2013 21:51

Jak koera się wkur** i wjebie bombę na Rosję (bo takie są zamiary) to pójdzie razem z nami.. oni mają tak niesamowitą siłę pomysłów, że Rolleyes więc tylko spier***** jak będzie takowa informacja.


RE: Korea Północna marzy o ataku na USA - Babcia_Irenka - 30-03-2013 22:53

Armia Kima, jest przestarzała i nie ma żadnych szans. Nawet jeśliby wystrzelili tą atomówkę to po kilku dniach nic by z nich nie zostało....


RE: Korea Północna marzy o ataku na USA - Max998 - 31-03-2013 11:30

Gdyby nawet Korea Północna wystrzeliła atomówkę w stronę USA to po pierwsze i tak ona nie doleci, po 2 wydaje mi się, że by ją amerykanie przechwycili. Co by było dalej chyba wszyscy dobrze wiemy..

''Odizolować ich a sami się będą prosić o pomoc.'' W sumie to nie było by głupim pomysłem lecz o pomoc to oni raczej się nie będą prosić. Bulbasek zaczyna i podskakuje a to dzięki USA oni jeszcze tam wszyscy żyją.

Wydaje mi się, że i tak prędzej czy później się coś stanie nawet jeśli Korea się uspokoi ponieważ pokój na świecie jest niczym zło.. Każdemu coś może nie spasować i będzie groził wojną a wtedy zamiast tych najmocniejszych w gębie będą ginąć zwykli ludzie. Jeśli wojna to słowna lub ew. niech się nawet biją ale prezydenci, dowódcy a nie siedzą na swoich złotych fotelach i patrzą jak giną inni. Oby tylko Polska się do tego nie przyłączyła bo znając nas i nasz rząd polecimy pomagać nawet afrykańskiemu plemieniu makunagunga.


RE: Korea Północna marzy o ataku na USA - Boonys - 31-03-2013 11:39

Korea na pewno nie zaatakuje USA, bo nie jest to po prostu opłacalne. Amerykanie na pewno zestrzelili by rakiety i bomby wystrzelone w ich stronę. Jeśli już Kim miał by kogoś atakować, to będą to Japonia i Korea Południowa ponieważ są stosunkowo blisko, no i są to sprzymierzeńcy USA.
Jeśli chodzi o wojnę, to i tak niedługo będzie, jestem o tym przekonany. Tyle, że będzie to wojna na tle religijnym. Muzułmanie - Inne religie, tak mi się wydaję przynajmniej po tym co widzę z ich strony.
Jeśli chodzi o Polske, na pewno poleci za USA i innymi krajami NATO bądź/i Unii Europejskiej, tacy już jesteśmy. Jak to powiedział pewien generał:
"Wojnę wypowiada kilka osób, giną tysiące."