Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Korea Północna marzy o ataku na USA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Wiadomości (/Forum-Wiadomosci-117)
+--- Wątek: Korea Północna marzy o ataku na USA (/Temat-Korea-Polnocna-marzy-o-ataku-na-USA-66547)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


Korea Północna marzy o ataku na USA - Max998 - 19-03-2013 18:41





I co o tym sądzicie?
Według mnie to dokuczliwe ujadanie małego pieska, który szybko się wystraszy gdy ktoś tupnie.

Ciekawe ile to jeszcze potrwa i kto pierwszy zaatakuje.
Wcale bym się nie zdziwił gdyby Korea Północna pierwsza wystrzeliła w kierunku USA jakąś rakietę.

Osobiście uważam, że gdyby nawet doszło do takiego incydentu to Kim jak i cały jego wymierający naród szybko pożegnali by się z tronem i władzą spotykając się przy tym z tatusiem pewnie smażącym się w piekle. Podobnie było z Bin Ladenem, też był panem od zagłady świata.

Ilekroć czytam wiadomości na ten temat wzbudza to we mnie niepokój ale i gniew bo ile można coś takiego wytrzymać? Jak chcą niech walczą byle by nie przerodziło się to w III wojnę światową ponieważ oczywiście Rosja nie widzi w tym nic złego i sprzeciwia się również grożąc atakiem na USA i potencjalnych jej sojuszników. Aczkolwiek wojna atomowa jaką grożą obydwa kraje Korea i USA to wojna można by powiedzieć jednodniowa. Ponieważ gdy wystrzeli jedna strona to i druga uczyni to sami niszcząc doszczętnie kraj lub znaczną jego część.

Szkoda mi tylko tych niewinnych ludzi którzy muszą zginąć..


RE: Kore Północna marzy o ataku na USA - Yogii - 19-03-2013 18:44

oprócz brudnych bomb to nic nie maja do pokazania.........

no bo czym?
dzidami? kopaczkami?


RE: Kore Północna marzy o ataku na USA - Max998 - 19-03-2013 18:47

Są ''potęgą'' właśnie ze względu na bomby nie na wojsko bo to wygląda jak za czasów I wojny światowej - zimowe czapki i pistolecik no ew. jest ich też od cholery, że tak powiem.


RE: Kore Północna marzy o ataku na USA - kleomenes - 19-03-2013 19:20

Na polityce zagranicznej się nie znam ale oczami przeciętnego człowieka to tak jak wspomniałeś, "ujadanie małego pieska", nie wiem w jakich stosunkach stoją z Rosją ale wątpię by przyglądała się spokojnie jak USA poszerza wpływy Smile


RE: Kore Północna marzy o ataku na USA - Jumper002 - 20-03-2013 01:51

Mnie przekonuje ten filmik, który mówi, że Koreą Północną rządzą gangsterzy, którym chodzi tylko i wyłącznie o utrzymanie władzy i dobrobytu więcej na filmiku. Jeżeli kasa zacznie się im kończyć to Korea Połnocna jest ogromnym zagrożeniem, bo wojsko i cały dobytek militarny trzeba z czegoś utrzymywać.





RE: Kore Północna marzy o ataku na USA - Mksuzi - 20-03-2013 02:23

Czy będzie jakaś wojna czy nie...

Powiem tak. Światowa myślę, że nie za naszego życia czyli w obecnym stuleciu. Ale inne jakieś międzypaństwowe, na 100%.

I to będą szybkie wojny. Na zasadzie dwie, trzy atomówki i dziękujemy Państwu.

A zacznie się od właśnie Korei bo zbroją się niemożliwie. To chory kraj, a raczej chory system. Tam człowiek jest nikim, nie może powiedzieć słowa, sprzeciwić się.

Cieszmy się, że żyjemy w Polsce pomimo iż dno i wodorosty się tutaj znajdują oraz przepaść w każdym calu na arenie międzynarodowej. Ale my mamy coś czego nie mają inni a chcieliby mieć. WOLNOŚĆ.

Tak my jesteśmy wolnymi ludźmi. Nie podoba nam się coś to możemy w każdej chwili spieprzać do innego kraju i tam żyć. Wolna amerykanka.


RE: Kore Północna marzy o ataku na USA - daniel42na - 20-03-2013 02:28

Atomówki obecnie strach użyć i wątpie że ktokolwiek odważył by się na taką desperacje, ktokolwiek kto to zrobi od razu zostanie zgaszony w ten sam sposób..


RE: Kore Północna marzy o ataku na USA - Yogii - 20-03-2013 07:26

jeden cyber atak i nie mają nic niedopowiedzenia wg mnie


RE: Kore Północna marzy o ataku na USA - Max998 - 20-03-2013 11:44

Takie potyczki są póki co z jednej strony bo ze strony USA czasami wypowie się jakiś generał bądź osoba do tego uprawniona a jak widzimy Korea robi co może by sprowokować. Dokładnie potyczka atomowa to potyczka obustronna bo zacznie się to i skończy w chwilę jeśli oczywiście inne Państwa nie będą chciały dobić leżącego np. zniszczonej w jakimś stopniu Ameryki. Ale wtedy nawet nie chcę wiedzieć co się będzie działo na świecie gdy tak zniknie jakaś cześć ameryki. Korea mnie nie interesuje bo oni sami zaczynają. Zastanawia mnie tylko ile osób wykorzysta wojnę by uciec z Korei w końcu.


RE: Kore Północna marzy o ataku na USA - Ramako - 21-03-2013 13:17

Świat powinien ulec zniszczenia i na nową się narodzić.
Niech rzucają atomówki czy tam chcą i niech polska tez zostanie zniszczona Tongue