Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Ankieta] AstroCash.org - Fast Payout (Szybka Wypłata) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: AstroCash (/Forum-AstroCash-338)
+---- Wątek: [Ankieta] AstroCash.org - Fast Payout (Szybka Wypłata) (/Temat-Ankieta-AstroCash-org-Fast-Payout-Szybka-Wyplata-66545)

Strony: 1 2 3


[Ankieta] AstroCash.org - Fast Payout (Szybka Wypłata) - AstroCash.org - 19-03-2013 17:58

Drodzy użytkownicy!

Przez ostatnie dni jesteśmy oblegani pytaniami o szybsze wypłaty.
Z tego właśnie powodu, chcemy przedstawić Wam pewien ciekawy pomysł oraz rozwiązanie dla osób, które błyskawicznie szybko potrzebują swoich pieniążków.

Szczegóły:
- możliwość szybszej wypłaty dla użytkowników, którzy od początku miesiąca zarobili minimum 50$,
- **termin szybszej wypłaty będzie przez nas podawany (status możliwości skorzystania z opcji, widoczny na stronie),
- za szybszą wypłatę będzie pobierana prowizja w wysokości 5%,
- AstroCash.org ma czas 24 godzin na wykonanie wypłaty. W innym wypadku, jeżeli czas oczekiwania zostanie przekroczony, prowizja nie zostanie pobrana!

** - przypuszczamy(!), że termin szybszych wypłat oscylowałby w dniach 20-23 każdego miesiąca (dni robocze),
(!) - znak ten oznacza przypuszczenia administratorów AstroCash.org. Wszystko zależeć będzie od wypłacalności sieci afiliacyjnych, w konkretnych miesiącach.


Pozostawiam temat do ogólnej dyskusji oraz zapraszam do wzięcia udziału w ankiecie (w celu potwierdzenia nowej opcji).
Pozdrawiam,
Administrator AstroCash.org


PS. Osoby, które korzystają z umów lub chcą z nich skorzystać nie mogą otrzymać wcześniejszej wypłaty!!!


RE: [Ankieta] AstroCash.org - Fast Payout (Szybka Wypłata) - Nicktim - 19-03-2013 18:01

Dobry pomysł Big Grin


RE: [Ankieta] AstroCash.org - Fast Payout (Szybka Wypłata) - Kerak - 19-03-2013 18:02

- możliwość szybszej wypłaty dla użytkowników, którzy od początku miesiąca zarobili minimum 50$,

Jak tak to nie dla mnie. W tym miesiącu mam fuksem ponad 50$, ale moja jedyna nisza się wypali i koniec. A te powiedzmy 15$ by zalegało i bym musiał czekać. W skrócie - wywalić limit 50$ bez którego nie można szybko wypłacić


RE: [Ankieta] AstroCash.org - Fast Payout (Szybka Wypłata) - minister1234 - 19-03-2013 18:02

Świetny pomysł Wink

Tak więc trzeba tylko czekać na jego zrealizowanie !


RE: [Ankieta] AstroCash.org - Fast Payout (Szybka Wypłata) - surfer0700 - 19-03-2013 18:07

(19-03-2013 18:02)Kerak napisał(a):  - możliwość szybszej wypłaty dla użytkowników, którzy od początku miesiąca zarobili minimum 50$,

Jak tak to nie dla mnie. W tym miesiącu mam fuksem ponad 50$, ale moja jedyna nisza się wypali i koniec. A te powiedzmy 15$ by zalegało i bym musiał czekać. W skrócie - wywalić limit 50$ bez którego nie można szybko wypłacić


Limit min 50$ to dobry pomysł. Bez tego każdy będzie chciał wypłacać grosze, przez co opóźni się szybka wypłata pieniędzy, a tego chyba nie chcemy Tongue


RE: [Ankieta] AstroCash.org - Fast Payout (Szybka Wypłata) - minister1234 - 19-03-2013 18:10

Surfer ma rację Wink 50$ to dobry limit !


RE: [Ankieta] AstroCash.org - Fast Payout (Szybka Wypłata) - Kerak - 19-03-2013 18:14

A jak dla mnie za wysoki Sad Nie każdy zarabia grubą kasę na PPA

Jak dla mnie 20-25$ byłoby dobre


RE: [Ankieta] AstroCash.org - Fast Payout (Szybka Wypłata) - Mikoszi - 19-03-2013 18:22

Może najpierw lepszym pomysłem jest wprowadzenie tego co już obiecaliście? Sygnaturki, gateway (tak, wiem testy.. tylko do kiedy) czy też tam inne sprawy Smile


RE: [Ankieta] AstroCash.org - Fast Payout (Szybka Wypłata) - yazir - 19-03-2013 18:29

Ok $50 jest dobrą kwotą, w sumie mogla by byc nawet wyższa. Nie rozumiem tylko dlaczego najbardziej na szybkie wypłaty nalegają osoby zarabiające stosunkowo mało. Nie chodzi o nierówne traktowanie ale co dla osoby która zarabia $15 msc da szybka wypłata skoro na następną i tak będzie musiała czekać miesiąc gdyż do końca miesiąca nie zarobi minimum do wyplaty.
Warto popatrzyc na to z tej perspektywy.


RE: [Ankieta] AstroCash.org - Fast Payout (Szybka Wypłata) - sqmany - 19-03-2013 18:40

@yazir kto zarabia 15$/msc ? Jerk2 to chyba nie jest możliwe na AC\
A co do szybkich wypłat to ja bym był za wniesieniem minimum 100$