Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Chcesz zarobić 60 zł? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Chcesz zarobić 60 zł? (/Temat-Chcesz-zarobic-60-zl-66543)



Chcesz zarobić 60 zł? - zarabiamwnecie - 19-03-2013 17:30

Witam,

Sprawa jest prosta... wpłacasz do mnie 30 zł na bukmacherke, ja robię z tego 90 zł, które Ci wypłacam.. Oczywiście wszystko jest pewne.. wypłacam do 2 dni maksymalnie.. chętny pisz.. TYLKO JEDNA OSOBA..


RE: Chcesz zarobić 60 zł? - ari901 - 19-03-2013 17:47

Było już na tym forum kilku takich cwaniaków jak Ty. Jeżeli szukasz naiwniaka który Ci wpłaci pieniądze to nie to forum.


RE: Chcesz zarobić 60 zł? - tomazzi - 19-03-2013 17:47

no interes życia
pewne obstawianie i zarobki już ludzie przerabiali na tym forum u buka u osób GIT i mrw

nie liczyłbym na jelenia a szczególnie ty - już jeden temat z pożyczką widzieliśmy na forum ( widać z wypłaty kasa przeputana u buka ) to teraz w innej opcji szukasz jelenia co ci da na przejebanie ale teraz już nie swoich pieniędzy u buka



myślę, że temat kierunek kosz


RE: Chcesz zarobić 60 zł? - zarabiamwnecie - 19-03-2013 17:49

Hmm, jak już napisałem mogę wykonać umowę elektroniczną, w której napiszę, że jeśli oszukam po prostu zostanie to zgłoszone na policję :-) czekam na chętnych.. jeżeli wpłacisz 60 zł to dostaniesz w 2 dni 140.. więc jeśli są chętni zapraszam :-)


RE: Chcesz zarobić 60 zł? - tomazzi - 19-03-2013 17:52

(19-03-2013 17:49)zarabiamwnecie napisał(a):  Hmm, jak już napisałem mogę wykonać umowę elektroniczną, w której napiszę, że jeśli oszukam po prostu zostanie to zgłoszone na policję :-) czekam na chętnych.. jeżeli wpłacisz 60 zł to dostaniesz w 2 dni 140.. więc jeśli są chętni zapraszam :-)

tak podkładka którą sobie można 4 litery podetrzeć z osobą nie pełnoletnią, nie pracującą - co rodzice jak by co pokryją twoje długi plus koszty ewentualnej podróży do twojego miejsca zamieszkania pokryją ???

idź dziecko najlepiej się książkami zajmij i zobacz jakie zadania na jutro do zrobienia, a nie szukasz kogoś kto będzie tak głupi jak ty mądry


RE: Chcesz zarobić 60 zł? - zarabiamwnecie - 19-03-2013 17:53

(19-03-2013 17:52)tomazzi napisał(a):  
(19-03-2013 17:49)zarabiamwnecie napisał(a):  Hmm, jak już napisałem mogę wykonać umowę elektroniczną, w której napiszę, że jeśli oszukam po prostu zostanie to zgłoszone na policję :-) czekam na chętnych.. jeżeli wpłacisz 60 zł to dostaniesz w 2 dni 140.. więc jeśli są chętni zapraszam :-)

tak podkładka którą sobie można 4 litery podetrzeć z osobą nie pełnoletnią, nie pracującą - co rodzice jak by co pokryją twoje długi plus koszty ewentualnej podróży do twojego miejsca zamieszkania pokryją ???

idź dziecko najlepiej się książkami zajmij i zobacz jakie zadania na jutro do zrobienia, a nie szukasz kogoś kto będzie tak głupi jak ty mądry

mam 19 lat, chłopcze ;-))


RE: Chcesz zarobić 60 zł? - tomazzi - 19-03-2013 17:57

(19-03-2013 17:53)zarabiamwnecie napisał(a):  
(19-03-2013 17:52)tomazzi napisał(a):  
(19-03-2013 17:49)zarabiamwnecie napisał(a):  Hmm, jak już napisałem mogę wykonać umowę elektroniczną, w której napiszę, że jeśli oszukam po prostu zostanie to zgłoszone na policję :-) czekam na chętnych.. jeżeli wpłacisz 60 zł to dostaniesz w 2 dni 140.. więc jeśli są chętni zapraszam :-)

tak podkładka którą sobie można 4 litery podetrzeć z osobą nie pełnoletnią, nie pracującą - co rodzice jak by co pokryją twoje długi plus koszty ewentualnej podróży do twojego miejsca zamieszkania pokryją ???

idź dziecko najlepiej się książkami zajmij i zobacz jakie zadania na jutro do zrobienia, a nie szukasz kogoś kto będzie tak głupi jak ty mądry

mam 19 lat, chłopcze ;-))

z kogo infantylny małolacie próbujesz robić głupiego ???
w ciągu miesiąca nagle się pełnoletni stałeś bekabekabekabeka
idź się w piaskownicy pobawić z dziećmi na twoim poziomie infantylności i umysłowym

[attachment=1650]

dodatkowo jak już stałeś się nagle 19-sto latkiem to pożycz sobie w vivus - teraz możesz bo jesteś pełnoletni bekabekabeka


RE: Chcesz zarobić 60 zł? - seba123400 - 19-03-2013 18:01

Żałosny kłamca ^^ proponował bym bana


Chcesz zarobić 60 zł? - Coristo - 19-03-2013 19:00

Koniec owijania, już dawno temu tak to powinno się zakończyć.


Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.


RE: Chcesz zarobić 60 zł? - yazir - 19-03-2013 19:01

Witaj,
Sprawa jest prosta znudziło mi się Twoje cwaniakowanie, niezdecydowanie co do wieku (spytaj mamy ile Ty masz w koncu lat). Bez prawa do ostatniego slowa żegnamy Cię Smile