Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziwny komunikat w PTZ Place i nowy wygląd strony - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Dziwny komunikat w PTZ Place i nowy wygląd strony (/Temat-Dziwny-komunikat-w-PTZ-Place-i-nowy-wyglad-strony-6653)

Strony: 1 2


Dziwny komunikat w PTZ Place i nowy wygląd strony - Tomek - 06-05-2010 06:49

Otóż w PTZ Place jest nowy komunikat który (według mnie) oznacza bliskie spotkanie z SHOP-em:

[Obrazek: restocking.png]

I, strona ma nowy wygląd (prawy, dolny róg zdjęcia):

[Obrazek: afpbf.png]

Nie będę już wspominał o podwójnych PTZ za filmy...


RE: Dziwny komunikat w PTZ Place i nowy wygląd strony - Athemis - 06-05-2010 06:53

Zmiany w wyglądzie są, fakt, a PTZ Place będzie tylko na restock i tyle.


RE: Dziwny komunikat w PTZ Place i nowy wygląd strony - arczyyy - 06-05-2010 07:53

hmmm mi sie podoba :Big Grin COOOOOOOOOL Big Grin


RE: Dziwny komunikat w PTZ Place i nowy wygląd strony - SZAFI - 06-05-2010 08:10

Nom , mi tez sie podoba xD ale ciekawe kiedy beda mowic cos o restocku majowym...

Jestem tez ciekaw czy odrazu beda w sklepiku konsolki typu PS 3, Xklocki itp ...


RE: Dziwny komunikat w PTZ Place i nowy wygląd strony - Zythus - 06-05-2010 09:09

Zajefajne!!


RE: Dziwny komunikat w PTZ Place i nowy wygląd strony - Daminn - 06-05-2010 10:33

Tak czarno;D Super!


RE: Dziwny komunikat w PTZ Place i nowy wygląd strony - Mlody666 - 06-05-2010 11:33

A mi się nie chce zalogowac tylko cały czas kudłacz liże ekran :/


RE: Dziwny komunikat w PTZ Place i nowy wygląd strony - Masochista - 06-05-2010 11:38

i jest git !!


RE: Dziwny komunikat w PTZ Place i nowy wygląd strony - BartuS - 06-05-2010 12:12

Kawał świetnej roboty odwalili, czekam na sklep Tongue


RE: Dziwny komunikat w PTZ Place i nowy wygląd strony - alkvito - 06-05-2010 12:50

Postarali się ;] Mi się podoba, najpóźniej za 4 dni zobaczymy sklepik w wersji beta ;]