Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
wymiana ja tobie paypal ty mi mbank/bzwbk/pkobp - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: wymiana ja tobie paypal ty mi mbank/bzwbk/pkobp (/Temat-wymiana-ja-tobie-paypal-ty-mi-mbank-bzwbk-pkobp-66528)



wymiana ja tobie paypal ty mi mbank/bzwbk/pkobp - kopcioo - 19-03-2013 15:10

Witam mam do wymiany większą kwotę pieniążków na paypalu ja wysyłam na paypala ty mi na któryś z 3 banków mbank/bzwbk/pkobp
proponuję 6 % czyli za każde wysłane przez ciebie 100 zł ja wysyłam 106
transakcja odbywa się następująco po ustaleniu kwoty wymiany wysyłasz 1 zł przelewem co daje mi zabezpieczenie w postaci danych z twojego konta ja i lecimy z wymianą transakcję dzielę zazwyczaj na kilka części zależnie od kwoty
obecnie posiadam 460 zł do wymiany czekam na pw na propozycje


RE: wymiana ja tobie paypal ty mi mbank/bzwbk/pkobp - Symbian - 19-03-2013 15:14

Ja już wymieniałem,także zapewniam że nie ma się czego obawiaćWink
Wymiana przebiegła szybko,bez żadnych problemów.
POLECAM


RE: wymiana ja tobie paypal ty mi mbank/bzwbk/pkobp - marcel_kk - 19-03-2013 16:08

Jestem chętny do kwoty 200 zł, bez jakiś tam 1 zł,
Ty mi 106 zł na PP, ja Tobie 100 zł na BZWBK, co do mojej reputacji to zapraszam
do lektury:
http://zarabiam.com/Temat-marcel-kk-ocena-transakcji-48991?highlight=marcel_kk+ocena+transakcji


RE: wymiana ja tobie paypal ty mi mbank/bzwbk/pkobp - kopcioo - 19-03-2013 19:08

z taką opinią to bez problemu z Tobą wymienię napisz tylko na pw jak będziesz


RE: wymiana ja tobie paypal ty mi mbank/bzwbk/pkobp - 30procent - 20-03-2013 12:38

a 30 zl sie wymienisz?
ja tobie 30zl z banku atymi 30zl+6%


RE: wymiana ja tobie paypal ty mi mbank/bzwbk/pkobp - marcel_kk - 20-03-2013 14:31

(19-03-2013 19:08)kopcioo napisał(a):  z taką opinią to bez problemu z Tobą wymienię napisz tylko na pw jak będziesz

Wymienione szybko, sprawnie bezproblemowo 300 zł.
Pozdrawiam.


RE: wymiana ja tobie paypal ty mi mbank/bzwbk/pkobp - kopcioo - 21-03-2013 13:26

(19-03-2013 16:08)marcel_kk napisał(a):  Jestem chętny do kwoty 200 zł, bez jakiś tam 1 zł,
Ty mi 106 zł na PP, ja Tobie 100 zł na BZWBK, co do mojej reputacji to zapraszam
do lektury:
http://zarabiam.com/Temat-marcel-kk-ocena-transakcji-48991?highlight=marcel_kk+ocena+transakcji

temacik do zamknięcia dziękuję za zainteresowanie i uczciwe wymiany


wymiana ja tobie paypal ty mi mbank/bzwbk/pkobp - yazir - 21-03-2013 13:36

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.