Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Limit pobrań - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: ShareBay (/Forum-ShareBay-331)
+---- Wątek: Limit pobrań (/Temat-Limit-pobran-66522)



Limit pobrań - stoki - 19-03-2013 12:41

Witam.
Mam pytanie:
Czy da rade ustawić limit pobrań dla pliku na Sharebay. Jeśli tak to poproszę o instrukcje wykonania tego


RE: Limit pobrań - Karczu - 19-03-2013 13:07

Limit pobrań? Tzn. chcesz, aby dany plik można było pobrać np. maksymalnie 5 razy?

Czegoś takiego nie ma, natomiast bardzo łatwo to kontrolować Smile W statystykach wchodzisz w nazwę danego pliku i w momencie jak ma X pobrań, usuwasz go.


RE: Limit pobrań - HardPlayer - 23-03-2013 17:49

Myślę jednak, że taki limit to w przyszłości kwestia czasu, gdyż jest bardzo prostym zadaniem dla programistów. Na razie borykamy się z innymi, poważniejszymi problemami i sugestiami użytkowników.


RE: Limit pobrań - Predator - 31-03-2013 00:38

Mozliwe jak ktos chce realny poradnik usostepnic za pobranie dla 5 osob to do tego limit dobry ale mało fajny pomysł xD


RE: Limit pobrań - Karczu - 31-03-2013 00:48

Zapewne tak, natomiast ta funkcja jest dość niszowa i jak narazie łatwo kontrolować to "ręcznie" sprawdzając po prostu ilość pobrań na bieżąco, także w najbliższym czasie się to pewnie nie pojawi.

Natomiast w dalszej przyszłości możliwe, że tak, jednak narazie zajmiemy się tym, co jest priorytetowe dla Was.


RE: Limit pobrań - Predator - 04-05-2013 20:34

jak dla mnie bezsens xD no ale info można dac ze niby max pobrac 5/5 i ze jest tylko 1 kopia ostatnia np xD