Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Filmik na Hallwayu dotyczący sklepu ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Filmik na Hallwayu dotyczący sklepu ! (/Temat-Filmik-na-Hallwayu-dotyczacy-sklepu-6652)

Strony: 1 2 3 4


Filmik na Hallwayu dotyczący sklepu ! - Jeppers - 06-05-2010 00:07

[Obrazek: 200tmz7.png]



Witam

Dzisiaj chcę Wam przekazać radosną nowinę dotyczącą sklepiku. Jak wiemy ekipa LAB-u jest w trakcie jego testów. Lockerz wrzuciło filmik, który pokazuje nam podstawowe funkcje sklepu oraz poruszanie się po nim. W sklepie będziemy mieli od groma kategorii z produktami. Niestety nie możemy wywnioskować dokładnie jakiej ilości PTZ przypadnie rabat o 1$. Jak widzimy nawigacja po sklepie jest bardzo przejrzysta i po prostu miła dla oka. W sklepie będzie można płacić samymi PTZ-tami, samymi pieniążkami lub mieszać te dwie opcje. Na ten moment mamy ukazane dwie opcje płatności PAYPAL oraz AMAZON PAYMENTS(w tym bony, które możemy zdobyć na lockerz już teraz!). Za odpowiednią ilość wydanych realnych pieniędzy będziemy otrzymywać dodatkowe PTZ-ty, zatem zakupy za pieniążki też będą owocne. Tutorial ukazuje nam również metodę przesyłki, które (jak możemy wnioskować po obejrzeniu filmu) mamy 2 : 12$ lub 200 PTZ (tak dobrze czytacie do ceny produktu będziemy musieli doliczyć 200 PTZ-tów). Z tego powodu możecie być niezadowoleni. Sklepik otwarty będzie 13.05.2010r. dla Z-Listerów (kupować będą mogli tylko Z-Listerzy z USA, ponieważ jak wiemy Lockerz walczy ze zwalczeniem dodatkowych opłat dla reszty świata). Dla pozostałych sklep będzie otwarty trochę później (Lockerz poinformuje nas o tym wydarzeniu).

Osobiście jestem bardzo zadowolony, że to właśnie tak będzie wyglądał sklep. Podoba mi się na pierwszy rzut oka design oraz funkcjonalność. Jak to wyjdzie w praktyce - zobaczymy. Przypominam tylko, że będzie to wersja BETA sklepu, dlatego też nie spodziewajmy się perfekcyjnego działania bez żadnych błędów. Jeżeli nagrody rzeczywiście będą dostępne 24/7 to będę bardzo szczęśliwy.


A co Wy o tym myślicie ?




Stay Tuned !



Pozdrawiam
Wuja Jeppers



RE: Filmik na Hallwayu dotyczący sklepu ! - DonHoracy - 06-05-2010 00:12

Gówno, lockerz śmierdzi. Zanim otworzą dla nas sklepik to miną 3 miesiące ale nie zazdroszcze USA bo w tym sklepie to same szmaciane koszulki, masła w wiadrach i inne badziewia będą.


RE: Filmik na Hallwayu dotyczący sklepu ! - rj7rad - 06-05-2010 00:15

Jeśli będzie tak jak mówią to będzie zajebiście Tongue


RE: Filmik na Hallwayu dotyczący sklepu ! - MareKSG - 06-05-2010 00:16

Czekam na sklep dla nas bo te testy mnie nie interesują ;P + za włożoną pracę w podsumowanie Wink


RE: Filmik na Hallwayu dotyczący sklepu ! - minkooo - 06-05-2010 00:29

wazne zeby nam otworzyli wkrotce sklep zanim mi ptz uciekna Sad a nie hamburgerom ..


RE: Filmik na Hallwayu dotyczący sklepu ! - picio - 06-05-2010 05:39

A Ptż Place Zablokowali


RE: Filmik na Hallwayu dotyczący sklepu ! - frajeralockerz - 06-05-2010 06:45

Patrzcie Na kod captcha... proroctwo?

[Obrazek: lockerzn.jpg]


RE: Filmik na Hallwayu dotyczący sklepu ! - Athemis - 06-05-2010 06:46

Na pewno podoba m się design tego wszystkiego, ale jak to będzie działało nie wiem, więc nie będę się wypowiadał.
Fajnie, że jest Lockerz gdzie będzie można kupić sobie np. PSP za 1/3 rynkowej ceny Smile


RE: Filmik na Hallwayu dotyczący sklepu ! - Mariolars - 06-05-2010 07:02

Gdyby Lockerz jeszcze miało konsole i w ntsc ,i pal to będę zadowolony


RE: Filmik na Hallwayu dotyczący sklepu ! - aqua-chan - 06-05-2010 07:56

Mariolars - skoro Lockerz walczy z cłem to jest niewykluczone że wprowadzą konsole w PAL :o Bo szukają pośredników w europie, nie? I jakby tak się dogadali z np. europejskim Microsoftem... Big Grin
Ale to tylko moje przypuszczenia Tongue