Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fałszowanie dowodu. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Fałszowanie dowodu. (/Temat-Falszowanie-dowodu-66501)

Strony: 1 2


Fałszowanie dowodu. - TastemanPL - 18-03-2013 21:19

Witam od niedawna uploaduje pliki na FireCash. Mam pytanie? Czy jeżeli umiejętnie sfałszuje dowód wpłaty z PayPala będę miał jakieś nie przyjemności? Chodzi o to że chcę z byle jakiego dowodu zmienic na dane które są w pewnym stopniu moje? Da się?


RE: Fałszowanie dowodu. - zon - 18-03-2013 21:21

Nie radziłbym fałszować Smile


RE: Fałszowanie dowodu. - daniel42na - 18-03-2013 21:22

Art. 270. § 1. Kto, w celu użycia za autentyczny, podrabia lub przerabia dokument lub takiego dokumentu, jako autentycznego używa, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.
§ 2. Tej samej karze podlega, kto wypełnia blankiet, opatrzony cudzym podpisem, niezgodnie z wolą podpisanego i na jego szkodę albo takiego dokumentu używa.
§ 3. Kto czyni przygotowania do przestępstwa określonego w § 1, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Na dobrą sprawę już popełniłeś przestępstwoLol
Zajmij się czymś normalnym i wybij sobie z głowy takie pomysły.


RE: Fałszowanie dowodu. - MartinS - 18-03-2013 21:28

Ta nisza jest niewarta łamania przepisów.


Odp: Fałszowanie dowodu. - miniek9090 - 18-03-2013 21:31

nisza to na pewno zarob kokosy ale najpierw wplac 30$ na paypal

mobile phone-brak polskich znakow


RE: Fałszowanie dowodu. - BedzieK - 21-05-2013 17:15

Nie polecałbym ci tego robić


RE: Fałszowanie dowodu. - Lusek - 21-05-2013 17:44

Nie no skąd.. fałszowanie dowodu nie jest przestepstwem... ;p


RE: Fałszowanie dowodu. - xJAmaTOx - 21-05-2013 21:37

(21-05-2013 17:44)Lusek napisał(a):  Nie no skąd.. fałszowanie dowodu nie jest przestepstwem... ;p

Nie pisz tak.. niektórzy nie wiedzą co to 'sarkazm'
Oczywiście Fałszowanie takich rzeczy JEST PRZESTĘPSTWEM.


RE: Fałszowanie dowodu. - 0d0aaiie - 21-05-2013 21:44

1. Mam pytanie?
???

2. Czy jeżeli umiejętnie sfałszuje dowód wpłaty z PayPala będę miał jakieś nie przyjemności?
prawdopodobnie tak. stopien prawdopodobienstwa zalezy od kola fortuny i jakosci podrobionego dowodu

3. Chodzi o to że chcę z byle jakiego dowodu zmienic na dane które są w pewnym stopniu moje?
??????

4. Da się?
czemu nie?


RE: Fałszowanie dowodu. - Tyrkijt - 21-05-2013 22:24

[Obrazek: shovel_gold1.jpg]
Złoty szpadelek dla was panowie za odkopanie tematu LolLol