Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Roladki z kurczaka z mozzarellą i zieloną papryką - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Kulinaria (/Forum-Kulinaria-119)
+---- Wątek: Roladki z kurczaka z mozzarellą i zieloną papryką (/Temat-Roladki-z-kurczaka-z-mozzarella-i-zielona-papryka-66499)

Strony: 1 2


Roladki z kurczaka z mozzarellą i zieloną papryką - xonly4moneyx - 18-03-2013 21:04

SKŁADNIKI:
podwójna pierś z kurczaka - 1
sztuka
pieprz - 1 łyżeczka
papryka zielona - 1 sztuka
Naturalna Przyprawa do mięs- 2 łyżki
ser mozzarella - 50 gramów
Przyprawa w Mini kostkach
Czosnek - 1 sztuka

SPOSÓB PRZYGOTOWANIA:
1. Mięso podziel na dwie części i opłucz. Każdy kawałek rozbij na cieńsze
płaty mięsa. Natrzyj z obu stron pieprzem, czosnkiem w mini kostkach Knorr i
przyprawą do kurczaka łagodnego Knorr.
2. Paprykę umyj i pokrój w paski. Na środek każdego kawałka mięsa połóż
trochę papryki i po kawałku mozzarelli, zwiń w roladkę i zepnij wykałaczkami
lub nicią.
3. Roladki włóż do rękawa do pieczenia, zwiąż rękaw i piecz ok. 25-30 minut
w piekarniku nagrzanym do 180 stopni Celsjusza.
------------------------------------------------------------------
Dodam od siebie że najlepiej piec je nie 25-30 tylko 40 minut, a co do piersi z kurczaka kupcie dosyć duże wtedy bedzie mozna "upchnąć" w nich więcej przepysznego seraBig Grin , [bNawet jako początkującemu przygotowanie tego dania nie sprawiło specjalnego kłopotu.
[/color][/b]Zapraszam do podzielenia się własnymi spostrzeżeniami co do tego dania.
Ja podałem z frytkami ale osobiście nie polecam tak robic myślę ze najlepsze było by pire ziemniaczanymCool[/color]


RE: Roladki z kurczaka z mozzarellą i zieloną papryką - cornel9192 - 16-10-2013 03:29

jadłem coś kiedyś podobnego ale robione w majonezie i bułce tartej


RE: Roladki z kurczaka z mozzarellą i zieloną papryką - premdow - 16-10-2013 13:22

Również miałem do czynienia z tymi roladkami do tego ziemniaki z cebulką i surówka z białej kapusty !

btw. Jaka najlepsza przyprawa będzie do tych roladek?


mniam.


RE: Roladki z kurczaka z mozzarellą i zieloną papryką - malapieknosc - 21-10-2013 08:21

zrobiłam to i szczerze palce lizać Big Grin


RE: Roladki z kurczaka z mozzarellą i zieloną papryką - plucha - 22-10-2013 20:47

Czosnek chyba lepiej prawdziwy niż w kosteczkach.
Poza tym wydaje się b. smaczne, chyba kiedyś spróbuję Smile


RE: Roladki z kurczaka z mozzarellą i zieloną papryką - Rozaki - 02-11-2014 22:02

Mniam, aż naszła mnie ochota na takie roladki Smile
A jakich używasz naturalnych przypraw do tego ?


Odp: RE: Roladki z kurczaka z mozzarellą i zieloną papryką - broofie - 02-11-2014 22:32

(02-11-2014 22:02)Rozaki napisał(a):  Mniam, aż naszła mnie ochota na takie roladki Smile
A jakich używasz naturalnych przypraw do tego ?
Ten temat zostal zalozony rok temu. Autor ci nie odpowie, bo juz pewnie zapomnial o tym temacie Wink


RE: Roladki z kurczaka z mozzarellą i zieloną papryką - Rozaki - 02-11-2014 22:38

Ach nie spojrzałam na datę. Smile


RE: Roladki z kurczaka z mozzarellą i zieloną papryką - Orzel1 - 02-03-2016 19:25

Pycha


RE: Roladki z kurczaka z mozzarellą i zieloną papryką - karoo17 - 07-01-2017 18:18

Kiedys takie robilam ale z fetą i grillowane. W panierce są lepsze