Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Odpowiedzi Qday] Geografia - Co to za miejsce - 2 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Odpowiedzi Qday] Geografia - Co to za miejsce - 2 (/Temat-Odpowiedzi-Qday-Geografia-Co-to-za-miejsce-2-66477)



[Odpowiedzi Qday] Geografia - Co to za miejsce - 2 - Macin1207 - 18-03-2013 15:13

Poprawna odpowiedź to: 1410


RE: [Odpowiedzi Qday] Geografia - Co to za miejsce - 2 - Stachu - 18-03-2013 15:42

Ja to bym mu dał bana, bo aby spami koleś ;/


RE: [Odpowiedzi Qday] Geografia - Co to za miejsce - 2 - Chinczyq - 18-03-2013 20:30

Odpowiedź poprawna. Dzięki!


RE: [Odpowiedzi Qday] Geografia - Co to za miejsce - 2 - Mksiak - 19-03-2013 07:57

Dzięki, poprawne


RE: [Odpowiedzi Qday] Geografia - Co to za miejsce - 2 - Macin1207 - 19-03-2013 17:14

Stachu czy podawanie poprawnych odpowiedzi to spam? Nie wydaję mi się. Kolejna rzecz, jeśli komuś nie chcę się przeglądać wszystkich zadań na Qday w poszukiwaniu jednego, na które zna odpowiedź to wystarczy, że wejdzie na forum i ma gotową odpowiedź. Czy widzisz w tym coś złego, że próbuję ułatwić wam życie?


RE: [Odpowiedzi Qday] Geografia - Co to za miejsce - 2 - Stachu - 20-03-2013 15:19

Tak widzę w tym coś złego. Zaśmiecanie forum. Wystarczyło odkopać temat, poza tym bez przesady, jak ktoś chce to sobie znajdzie -,-


RE: [Odpowiedzi Qday] Geografia - Co to za miejsce - 2 - kuszelas - 20-03-2013 22:15

(19-03-2013 17:14)Macin1207 napisał(a):  Stachu czy podawanie poprawnych odpowiedzi to spam? Nie wydaję mi się. Kolejna rzecz, jeśli komuś nie chcę się przeglądać wszystkich zadań na Qday w poszukiwaniu jednego, na które zna odpowiedź to wystarczy, że wejdzie na forum i ma gotową odpowiedź. Czy widzisz w tym coś złego, że próbuję ułatwić wam życie?
Stachu ma rację. Przepisałeś to z:
http://zarabiam.com/Temat-Odpowiedzi-Qday-Geografia-Co-to-za-miejsce-2-61262
i jeszcze uważasz, że ułatwiasz życie innym.
To spróbuj sobie wyobrazić sytuację, że takich altruistów jak Ty znajdzie się kilkunastu i każdy opublikuje podane już wcześniej rozwiązanie ponownie. Wtenczas na tym forum znajdzie się tysiące rozwiązań, po kilkanaście takich samych.
W tym kiermaszu zorientować się będzie bardzo trudno.
Inna sprawa, że jeżeliby odpowiedzi te były grupowane kategoriami, tak jak w Qday'u, prawdopodobieństwo dodawania rozwiązań, które już się ukazały byłoby mniejsze.
Tymczasem radzę Ci napisać do Admina, aby usunął Twój post i będzie OK.


[Odpowiedzi Qday] Geografia - Co to za miejsce - 2 - Roben - 20-03-2013 23:03

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.