Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam kogoś kto wdrąży mnie w temat, mam pieniądze na inwestycje. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Szukam kogoś kto wdrąży mnie w temat, mam pieniądze na inwestycje. (/Temat-Szukam-kogos-kto-wdrazy-mnie-w-temat-mam-pieniadze-na-inwestycje-66473)



Szukam kogoś kto wdrąży mnie w temat, mam pieniądze na inwestycje. - alex55518 - 18-03-2013 13:20

Witam,
Jestem dosłownie zielona jeśli chodzi o zarabianie w sieci,
mam odłożone trochę funduszy które mogłabym zainwestować.
Chciałabym zdobyć kontakt kogoś kto mógłby mi wytłumaczyć na czym to wszystko polega.

Pozdrawiam.


RE: Szukam kogoś kto wdrąży mnie w temat, mam pieniądze na inwestycje. - Mksuzi - 18-03-2013 14:10

Forum to skarbnica wiedzy.

Poczytaj, wybierz odpowiednią dla siebie metodę, a potem szukaj mentora.

Mentor ci pomoże, ale musisz się określić w jaki sposób byś chciała zarabiać w sieci. Nikt za rączkę cię nie poprowadzi i nie powie wybierz to, tamto. Świadomy mentor najpierw powie ci jaką pracę musisz wykonać i czy jesteś gotowa.

A jeśli ktoś ci powie "Chodź do mnie, zarejestruj się z refa wszystkiego cię nauczę, zarobisz kupę szmalu" - to omijaj go z daleka, bo już na starcie wyrobi ci taką opinię na temat refów, że zniechęcisz się do jakiegokolwiek zarabiania danym sposobem.

Pozdrawiam


RE: Szukam kogoś kto wdrąży mnie w temat, mam pieniądze na inwestycje. - Krampo - 18-03-2013 14:35

Pomimo ogólnej zasady - rozdziału funduszy na różne inwestycje -na początek proponuję zacząć od jednego programu - choćby z małą kwotą. Poznać przy okazji temat procesorów płatniczych, wymiany PLN->$ itd.. Jak będziesz już gotowa to wejść z większą kwotą. Jak już opanujesz jeden system.. to poszukaj kolejnego.

Nigdy nie inwestuj całej dostępnej kwoty w jedną inwestycję !!! - nawet jak wszyscy ją zachwalają. Jak masz 1000 zł - zainwestuj 400 - 500 zł. Jak coś pójdzie nie tak to zostanie CI reszta na kolejną próbę w innym programie.

Ogólnie dużo zależy od charakteru danej osoby.. - ryzykuj taką kwotą której stratę jesteś w stanie "przeżyć" - bez zamykania się w sobie na tydzień Wink

Najlepiej na starcie przeanalizować temat samemu.. a potem zadawać konkretne pytania i wyjaśniać co niejasne.


RE: Szukam kogoś kto wdrąży mnie w temat, mam pieniądze na inwestycje. - maniusiaw - 19-05-2013 11:00

Witam
jeżeli jest to aktualne proponuję Uinvest
program jest opisany dokładnie na stronie

http://wielkie-zyski.blogspot.com/


RE: Szukam kogoś kto wdrąży mnie w temat, mam pieniądze na inwestycje. - Arrekin - 19-05-2013 13:50

Jeżeli dysponujesz niewielkimi kwotami to rozejrzyj się po forum i wybierz coś dla siebie, jeśli natomiast dysponujesz większymi kwotami to tak jak poprzednik sugeruję Uinvest, sprawdzony i bezpieczny biznes, nie żadna piramida o którą się trzeba martwic czy przeżyje kolejny dzień.

Nie musisz odwiedzać żadnych osobnych stron, mamy wątek o Uinvest na forum:

http://zarabiam.com/Temat-UInvest-Inwestowanie-w-realny-biznes-51703

W razie czego zawszę służę pomoc, możesz pisać na pw tutaj na forum lub skontaktować się ze mną na skype: arrekinpl


RE: Szukam kogoś kto wdrąży mnie w temat, mam pieniądze na inwestycje. - scibi - 27-05-2013 16:50

jezeli posiadam kwote na paypalu, moge inwestowac tam tez? bo we wszystkich poradnikach pokazane sa te mniej legalne srodki platnicze


RE: Szukam kogoś kto wdrąży mnie w temat, mam pieniądze na inwestycje. - Waylander - 11-02-2014 22:49

Cytat:Witam
jeżeli jest to aktualne proponuję Uinvest
program jest opisany dokładnie na stronie

http://wielkie-zyski.blogspot.com/

Witam wszystkich forumowiczów jako że to jest mój pierwszy post. Mam pytanie odnośnie tej wypowiedzi, czy ktoś z tego forum inwestuje w to nadal? prosiłbym o jakieś informacje.

p.s ok zorientowałem sie ze jest oddzielny temat .


RE: Szukam kogoś kto wdrąży mnie w temat, mam pieniądze na inwestycje. - dawid161622 - 11-02-2014 23:41

Jeżeli masz większą sumkę to mógłbym zaproponować kontakt do tanich markowych ubrań. Dlaczego większa suma? Bo jednorazowo trzeba brać 20kg, a to jest 2400zł. W 20kg masz 60-90 sztuk. Najniższa cena jaką weźmiesz za przedmiot sprzedając go to 50zł. Ale często trafiają się fajne bluzy, kurtki, dresy, które po 100zł schodzą na allegro w trybie natychmiastowym. Jak byś była zainteresowana to ja sobie życzę za taki kontakt 100zł, może być płatne po jakimś czasie i do tego musisz mieć te 2400zł aby kupić towar. Jest też opcja aby się dogadać z tym kolesiem, żeby wziąć na początek mniej, ale nie zawsze się godzi na to.


RE: Szukam kogoś kto wdrąży mnie w temat, mam pieniądze na inwestycje. - Waylander - 13-02-2014 00:48

No niestety na razie nie posiadam takiej sumki. Na dzień dzisiejszy mam wolny 1k. dziękuje za propozycje.