Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wypłata i błąd - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Wypłata i błąd (/Temat-Wyplata-i-blad-66468)



Wypłata i błąd - lebshot - 18-03-2013 10:46

Mam do was pytanie czy ktoś kiedykolwiek już zrobił taki błąd jak ja?
Natomiast kiedyś miałem konto w Banku Spółdzielczym na które dochodziły moje wypłaty z paypala, po jakimś czasie złożyłem rezygnacje z tego konta i założyłem sobie nowe konto w ING.
I wczoraj dostałem wypłatę i zamiast wypłacić na konto w ing wypłaciłem na te w bsie które już istnieje.
Co mam teraz zrobić? Ktoś już miał taką sytuację? Boje się żeby moje pieniądze nie przepadły. Napisałem maila do paypala i czekam na odpowiedź. Podobno przy złych danych zwracają pieniądze i jest to koszt 30zł, koszt znikomy ale oby pieniądze wróciły.


RE: Wypłata i błąd - cpr - 18-03-2013 10:55

Zależy od procedur w banku, ale standardowo kasa wróci (24-72h) i niestety zostaniesz obciążony przez PayPal opłatą (chyba 3 dychy). W każdym razie kasa nie znika w takich przypadkach!


RE: Wypłata i błąd - tomazzi - 18-03-2013 11:04

jak napisał cpr - pieniądze wrócą na twój pypal i zostaniesz obciążony opłatą za zwrot

przy okazji - jeśli już nie masz konta w banku spółdzielczym to usuń go z konta paypal skoro korzystasz i masz dodany ing


RE: Wypłata i błąd - lebshot - 18-03-2013 11:04

Dzięki, właśnie o to mi chodziło żeby kasa nie znikneła. 30 złotych to tam żaden majątek Smile