Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Darmowe typy z portalu betadvisor.com + dodatkowe typy za FREE! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Bukmacherstwo (/Forum-Bukmacherstwo-204)
+--- Wątek: [Poradnik] Darmowe typy z portalu betadvisor.com + dodatkowe typy za FREE! (/Temat-Poradnik-Darmowe-typy-z-portalu-betadvisor-com-dodatkowe-typy-za-FREE-66465)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


[Poradnik] Darmowe typy z portalu betadvisor.com + dodatkowe typy za FREE! - Mksuzi - 18-03-2013 03:51

Wielu z was typuje lub szuka gotowych rozwiązań. Moją specjalnością jest właśnie ta druga dziedzina.

Stosunkowo nie dawno bo jakoś w listopadzie bodajże, trafiłem na stronę betadvisor.com. Spodobały mi się typy kilku graczy. Jednak 149$ za miesiąc to zbędny wydatek jak dla mnie. Więc szukałem opcji która pozwoli mi na uzyskanie tej oferty za mniejszą cenę. Szybko jednak okazało się, że mogłem mieć ofertę dowolnego typera całkowicie za free.

A wszystko to za sprawą jednego, małego, ale jakże istotnego napisu przy cenie.

"Try it FREE for 7 days"

Pomysł na uzyskanie darmowej kilkumiesięcznej oferty wpadł mi dosłownie w 5 sekund. Dlatego teraz mam przyjemność się tym z Wami podzielić.

Betadvisor ma zasadę.

Każde założone konto w ich serwisie może tylko jeden raz uzyskać dostęp do 7 dniowej oferty dowolnego typera z serwisu. Po upłynięciu tego czasu nie będziemy już mogli doić ich za free.

No chyba, że zrobicie tak jak opiszę to w tym poradniku.

1. Odpalasz dowolny program do zmiany IP. Ja mam pełną licencjonowaną wersję Cyber Ghost. Zakładasz konto w betadvisor i z tego samego IP logujesz się do ich serwisu.

2. Szukasz sobie typera, który cię interesuje. Sprawdzałem dziś ponownie ofertę całego serwisu i niestety najlepsi typerzy po blokowali możliwość brania typów przez 7 dni za free. Ale nie szkodzi, są jeszcze inni również bardzo dobrzy typerzy, wystarczy poszukać. Gdy już wybierzesz sobie jednego przechodzisz do następnego kroku.

3. Klikasz w przycisk "Try it FREE for 7 days". I praktycznie gotowe.

[Obrazek: try.png]

Jeśli podasz numer to typki przyjdą ci na sms od razu w momencie wstawienia ich do serwisu. Ewentualnie tradycyjnie pozostaje e-mail.

Sytuację tą powtarzasz co 7 dni. W ten sposób masz miesiąc abonamentu typów analizowanych oraz 149$ w kieszeni.

Jedyne co cię ogranicza to oczywiście ilość VPN czy prox, które możesz wykorzystać. Ich system bardzo dobrze zapamiętuje IP oraz Hosty, więc osoby, które nie mają żadnej maszynki typu w/w Cyber Ghost mogą mieć problemy.

Kolejnym ograniczeniem jest posiadanie wielu starterów z aktywnymi numerami, na które będzie przychodził kod aktywacyjny do potwierdzenia poboru 7 dniowej oferty. W dzisiejszych czasach, zdobycie 4 simek w ciągu miesiąca to nie jest żaden wyczyn - więc kto obrotniejszy ten zyska.


Główne zasady:

1. Nie korzystaj z polskich poczt emailowych, bo jeśli oni wykryją, że najwięcej darmowych ofert branych jest od polaków, wtedy rynek free typów zostanie dla nas zamknięty. Podaję wam tą niszę świadomie i mam nadzieję, że stosownie ją wykorzystacie.

Polecam po prostu gmail.com

2. Jeżeli widzisz potrzebę logowania się do betadvisor to zawsze rób to z tego samego IP co rejestrowałeś konto lub innego byle nie polskiego hosta.


Jeśli pomogłem przyznaj mi punkcik reputacji. Tongue


RE: [Poradnik] Darmowe typy z portalu betadvisor.com - Matiw131 - 18-03-2013 12:19

Bardzo lubię twoje posty konkret rzeczy zawsze.

Taką alternatywą może być że po prostu co tydzień inna osoba będzie brała te 7 dni i podawała tu typy.

To taka luźna propozycja , ja właśnie wziąłem 7 dni u gościa
Andreas Kloft
Yield: 17.25 % on last 202 tips
Expert on: England, European Cups

Także jak tylko mi przyjdą typy to wstawiam .
Pozdrawiam Smile


RE: [Poradnik] Darmowe typy z portalu betadvisor.com - barteek_93 - 18-03-2013 13:49

Ja wziąłem subskrybcje od
Cytat:Dmitry Lebedev
3 good reasons to subscribe:
Expert on USA
5 positive months out of 6
21.28% yield last month
Podzielę się typami jak tylko je dostanę Smile


RE: [Poradnik] Darmowe typy z portalu betadvisor.com - Mksuzi - 18-03-2013 14:18

Ciesze się, że mogłem Wam pomóc Smile

Jeżeli macie czas, to wklejajcie codziennie typki od wybranych typerów w tym temacie. Ja również niedługo poodświeżam subskrypcję to też będę tu wrzucał, tylko muszę wybrać konkretnego typera.


RE: [Poradnik] Darmowe typy z portalu betadvisor.com - barteek_93 - 18-03-2013 17:13

Bierzcie i korzystajcie Smile

[Obrazek: 50661717349594891064.jpg]


RE: [Poradnik] Darmowe typy z portalu betadvisor.com - Mksuzi - 18-03-2013 17:59

Według mnie wejdzie typ numer 1 oraz 3. Dwójeczka mocno zagrożona.


RE: [Poradnik] Darmowe typy z portalu betadvisor.com - barteek_93 - 18-03-2013 18:06

Jestem tego samego zdania Smile


RE: [Poradnik] Darmowe typy z portalu betadvisor.com - poppinm - 18-03-2013 21:57

[Obrazek: bcS1Yk3.png]

[Obrazek: SASiai3.png]

Może ktoś zdąży Tongue


RE: [Poradnik] Darmowe typy z portalu betadvisor.com - GrzesiX - 18-03-2013 23:35

Swego czasu nieźle można było zarobić na najlepszym wówczas wtedy typerze koszykówki na betadvisor.

Andrei Nitu wygenerował od lipca do listopada 1867 jednostek profitu. Od 3 miesięcy forma poszła w dół i miesiące są na minusie.

BetAdvisor jest świetnym przykładem, że bukmacherka to nie sprint, tylko maraton i prawdziwego typera nie poznaje sie po miesiącu, czy po dwóch, lecz po długotrwałym okresie czasu.

Z tego co widzę, ładnie można ugrać na wyścigach konnych. Szkoda, że nie znam zasad i praw rządzących tą dyscypliną.
http://www.betadvisor.com/tipsters/horse-racing/greg-bailey/


RE: [Poradnik] Darmowe typy z portalu betadvisor.com - kicekjuve - 19-03-2013 08:01

3/4 z powyższych do przodu, warto było skorzystać Smile Zamieszczajcie panowie dalej jak możecie Smile