Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak skontaktować się z Lockerz? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+------ Dział: Noob Zone (/Forum-Noob-Zone-59)
+------ Wątek: Jak skontaktować się z Lockerz? (/Temat-Jak-skontaktowac-sie-z-Lockerz-6646)



Jak skontaktować się z Lockerz? - Leopard - 05-05-2010 20:23

Wiele osób ma z tym problem, gdyż na przykład nie wie na jaki adres E-Mail napisać, bądź nie umie wybrać odpowiedniego tematu, dlatego też postanowiłem napisać ten poradnik.

1. Kiedy jesteśmy na stronie głównej Lockerz klikamy w "Contact Us" zlokalizowane w prawym dolnym rogu ekranu, na lewo od zakładki "Dailies".

[Obrazek: 36129858.png]

2. Uzupełniamy wszystko tak jak na obrazku:

[Obrazek: 62787321.png]

Tematy wiadomości:
Cytat:I'm having trouble watching videos in PLAY - Mam problemy z oglądaniem filmów w PLAY.
I made Z-List---what now? - Zdobyłem Z-List'a - co teraz?
I've cheated. I'm sorry. - Oszukiwałem. Przepraszam.
I'm new to the site--can I have more information? - Jestem nowy na stronie - mogę zdobyć więcej informacji?
How can I earn more PTZ? - Jak mogę zdobyć więcej PTZ?
Where are my invites? - Gdzie są moje zaproszenia?
When is the next redemption? - Kiedy jest następny restock?
Where is my redeemed prize? - Gdzie jest moja zamówiona nagroda?
When will the site launch? - Kiedy wystartuje strona?
I have a suggestrion for a prize that I'd like to see in PTZ Place. - Mam propozycję na nagrodę, którą chciałbym ujrzeć w PTZ Place.
How do I fill out my adress in My Account? - Jak mam uzupełnić mój adres w My Account?
I want to be a member of the Lockerz Advisory Board - Chciałbym być członkem Lockerz Advisory Board (LAB)
When will my Z-List/PTZ expire? - Kiedy mój Z-List/PTZ wygasną?
How can my company sell our stuff on Lockerz? - Jak moja firma może sprzedawaĆ swoje produkty na Lockerz?
All other inquiries - Wszystkie inne problemy.



RE: Jak skontaktować się z Lockerz? - Tidus - 05-05-2010 21:43

Napewno sie przyda Smile ++ ode mnie


RE: Jak skontaktować się z Lockerz? - matt88 - 06-05-2010 11:29

dzieki przyda sie kiedys Wink