Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
netsales.pl i tradedoubler.com opinie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: netsales.pl i tradedoubler.com opinie (/Temat-netsales-pl-i-tradedoubler-com-opinie-66441)

Strony: 1 2


netsales.pl i tradedoubler.com opinie - kesh - 17-03-2013 17:21

Witam, mam pytanie czy ktoś z Was korzysta z usług stron netsales.pl i/lub tradedoubler.com, albo kiedyś korzystał i mógłby się wypowiedzieć...
Planuje zacząć zamieszczać ich reklamy na stronie. Jak myślicie jest sens ? Można coś zarobić ?


RE: netsales.pl i tradedoubler.com opinie - Stworkowaty - 17-03-2013 23:03

Opinia o Netsales :
Da się zarobić, ale co najgorsze odrzucają przeważnie 70% leadów... miałem zarobione dobre 5000zł, dostałem 1500zł...


RE: netsales.pl i tradedoubler.com opinie - sylwu - 27-03-2013 21:32

Ja zarabiam na netsales od roku, polecam bo mają fajne programy. Fakt przy walidacji ucinają ale wątpię żeby 70% choć w sumie to zależy od jakości leadów. Mi średnio ucina 30-40%.
Płacić płacą, teraz mają nowy panel płatności, co powinno jeszcze przyśpieszyć wypłaty. Także warto

Jeżeli chodzi o tradedoubler, to zarejestrowałem się tam nie dawno wiec za dużo nie powiem, ale z tego co widzę mają masę programów i dosyć profesjonalny dashboard


RE: netsales.pl i tradedoubler.com opinie - Poszukiwacz - 05-04-2013 08:19

Witam,

Walidacje zależą tylko i wyłącznie od reklamodawców - żadna sieć sama nie waliduje leadów. Dla każdej też sieci jest korzystne jeżeli ten odrzut jest jak najmniejszy bo reklamodawca za odrzucone leady nie płaci.

Przerywamy współpracę z reklamodawcami, którzy odrzucają zbyt dużą ilość leadów, ponieważ my nie otrzymujemy wynagrodzenia a generujemy duże koszta technologiczne, więc możecie wierzyć że nie mamy w tym żadnego interesu.

Odrzut też zależy od jakości leadów, bo np leady pozyskane na rozrywkowym FanPage są o wiele niższej jakości niż te pozyskane np na tematycznej stronie internetowej więc należy o tym pamiętać Smile

Pozdrawiamy,
Zespół NetSales


RE: netsales.pl i tradedoubler.com opinie - surfer0700 - 05-04-2013 10:53

Poszukiwacz niby tak, jednak gdy przeszedłem do Zanox na te same reklamy w tym samych programach partnerskich, wypłatę dostałem w 90%, u Was w 40%, więc różnica jest znaczna.
w takim razie wydawcy robią Wam na złość czy jak to rozumieć?


RE: netsales.pl i tradedoubler.com opinie - Pawel Szamotulski - 07-04-2013 20:24

A jakie jest wgl minimum w netsales? Wypłata jest na PayPal? Wypłacają bez formalności?


RE: netsales.pl i tradedoubler.com opinie - Dennisek78 - 07-04-2013 20:55

100zł.


RE: netsales.pl i tradedoubler.com opinie - surfer0700 - 07-04-2013 21:04

(07-04-2013 20:24)Pawel Szamotulski napisał(a):  A jakie jest wgl minimum w netsales? Wypłata jest na PayPal? Wypłacają bez formalności?

100 PLN | Chyba tylko na bank. | Trzeba wysyłać dokumenty.


RE: netsales.pl i tradedoubler.com opinie - As7 - 15-04-2013 19:30

Co myslicie o zamieszczeniu reklamy na blogu z hackami do gier facebook itp ? 2000 unikalnych wejsc Dziennie.
Sa jakieś oferty na których zarabia sie za same wyświetlenie reklamy ? Czy tylko kasa leci po wypełnieniu oferty reklamodawcy. Jakby ktos był chetny do pomocy to było mi by bardzo miło Wink


RE: netsales.pl i tradedoubler.com opinie - surfer0700 - 16-04-2013 15:39

As7:

Cytat:5. Z zastrzeżeniem innych postanowień Regulaminu, NS ma prawo rozwiązać Umowę z Wydawcą w trybie natychmiastowym, w przypadku:

a) naruszania przez Wydawcę postanowień Umowy, w tym Regulaminu lub Programu Afiliacyjnego,

b) prowadzenia przez Wydawcę działalności sprzecznej z prawem,

c) stwierdzenia, że Strony Wydawcy zawierają: treści niezgodne z prawem lub obraźliwe, oszczercze, naruszające dobre imię osoby lub osób trzecich, nawołujące do szerzenia nienawiści, rasizmu, ksenofobii, konfliktów miedzy narodami, naruszające prawa autorskie, zachęcające do łamania praw autorskich, treści udostępniające jakiekolwiek wirusy, konie trojańskie lub inne szkodliwe elementy, treści wprowadzające w błąd Użytkowników, w szczególności co do pochodzenia Strony Docelowej, prezentowanych na niej towarów lub usług lub w inny sposób,

d) stwierdzenia, że Strony Wydawcy zawierają odnośniki do stron zawierających treści, o których mowa w lit. c) powyżej,

e) gdy Wydawca postępuje w sposób niewłaściwy usiłując wygenerować bądź generując Sztuczny Ruch do Stron Docelowych,

f) uzasadnionych przypadkach niewskazanych w Regulaminie,

g) Wydawca nie wygeneruje żadnego Ruchu przez okres jednego roku.

Smile