Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Chcesz dużo zarabiać??? Zajrzyj - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Chcesz dużo zarabiać??? Zajrzyj (/Temat-Chcesz-duzo-zarabiac-Zajrzyj-66434)

Strony: 1 2 3


RE: Chcesz dużo zarabiać??? Zajrzyj - draksone - 17-03-2013 19:53

Zaciekawiły mnie te filmiki,ale na pewno nie mam zamiaru perfum kupowac i sprzedawac ich drożej bo jakoś czarno to widze,korzystając z okazji miniek popraw sygnature bo link nie działa


RE: Chcesz dużo zarabiać??? Zajrzyj - Beliarossi - 18-03-2013 11:32

gadalem z gosciem z fm groupe
skad masz pewnosc ze ktos cokolwiek kupi od ciebie ? strata czasu i kasy.


RE: Chcesz dużo zarabiać??? Zajrzyj - elbowndg - 18-03-2013 13:57

A ja tam "pracowałem" i to było zapewne zanim ty wogole wiedziałes co to jest FM, była tam kasa kilka lat temu. Teraz ciezko jest wogole kogokolwiek namowic by cos tam kupil. I nie mówię tu tylko o perfumach bo łatwiej od perfum sprzedawało się tam chemie do domu.


RE: Chcesz dużo zarabiać??? Zajrzyj - nabac630 - 18-03-2013 17:18

Jak pracowałeś kilka lat temu, to pewnie nie musisz szukać nowych sposobów na zarabianie. Bo podobno tylko kilka lat temu można było zarabiać.
Firma nadal się rozwija, kto naprawdę chce może zarobić.


RE: Chcesz dużo zarabiać??? Zajrzyj - tomazzi - 18-03-2013 17:58

(18-03-2013 17:18)nabac630 napisał(a):  Jak pracowałeś kilka lat temu, to pewnie nie musisz szukać nowych sposobów na zarabianie. Bo podobno tylko kilka lat temu można było zarabiać.
Firma nadal się rozwija, kto naprawdę chce może zarobić.

tak czytam twoje wypociny i nie wiem czy się śmiać czy płakać ...
idź bajeczki wciskać gdzie indziej nie za bardzo dojrzały akwizytorze do sprzedaży pierwsze kitu na temat jak to się coś sprzedaje a później jak to się tam niby zarabia na tym


RE: Chcesz dużo zarabiać??? Zajrzyj - siedlack - 19-03-2013 22:20

może napisz najpierw ile trzeba zainwestować w "teczkę" (nie wiem jak profesjonalnie to nazywacie Smile) z próbkami. Jeżeli jest się dziewczyną, która ma milion koleżanek chętnych do kupienia cud produktów po cenie prawie kosztów produkcji to może da się na tym zarobić Smile kupując na swoje potrzeby ew. chemii gospodarczej dla domu raczej niewiele da się ugrać.


RE: Chcesz dużo zarabiać??? Zajrzyj - mmr - 11-05-2013 14:11

Jeżeli ktoś posiada (a znam takich ludzi) profesjonalny system szkoleń, wie jak sprzedawać i jak sponsorować, to nawet jeżeli ktoś za 10 lat w to wejdzie i będzie chciał się uczyć to zarobi dobre pieniądze. Warto tylko dodać, że to nie jest biznes dla leniwych i dla niecierpliwych, to nie praca na etacie, wymaga czasu na naukę. Poza tym przepraszam Cię nabac630, ale takimi metodami to Ty nic nie zdziałasz, raczej zrazisz ludzi do siebie i firmy....Najpierw trochę poczytaj, polecam Ludbrooka, Failla, Zarzyckiego.


RE: Chcesz dużo zarabiać??? Zajrzyj - marrasek - 12-05-2013 10:40

W tego typu pracy musi być dobry rynek zbytu np na studiach gdzie dziewczyny chętnie kupią takie perfumy, i jest ich dużo na roku. Wiem gdyż na co dzień widzę takie zjawisko. Także aby zacząć w to się bawić należy najpierw oszacować rynek zbytu. Pozdrawiam.


RE: Chcesz dużo zarabiać??? Zajrzyj - Limitless - 12-05-2013 10:50

(18-03-2013 17:58)tomazzi napisał(a):  tak czytam twoje wypociny i nie wiem czy się śmiać czy płakać ...
idź bajeczki wciskać gdzie indziej nie za bardzo dojrzały akwizytorze do sprzedaży pierwsze kitu na temat jak to się coś sprzedaje a później jak to się tam niby zarabia na tym

Weź się ogarnij stary capie , chcesz sobie pohejtować to idz na inne forum dla ludzi w twoim wieku , z każdym twoim postem rośnie mi ciśnienie , jak można być tak problemowym człowiekiem?


RE: Chcesz dużo zarabiać??? Zajrzyj - luidor - 12-05-2013 11:42

Witam
Jeśli ktoś chce się wypowiadać o Firmie FM Group to powinien trochę o niej poczytać i być na co najmniej na jednej prezentacji bądź webinarze. Osobiście od współpracy z tą firmą odstręcza mnie tzw starter o którym mówi się, że jest inwestycją w swój biznes a w rzeczywistości pokrywa koszt lub część kosztów reklamy a dodatkowo nie masz możliwości odzyskania tej kwoty gdy rezygnujesz z współpracy.
Ogólnie biznes jest w porządku ma dość jasne reguły wynagradzania ale wymaga poświęcenia jemu dużo czasu zwłaszcza na początku. i jeszcze jedno trzeba trafić na naprawdę dobrego lidera, który będzie pomagał w zarabianiu a będzie ciebie olewał.