Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestycja w serwer - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Inwestycja w serwer (/Temat-Inwestycja-w-serwer-66428)



Inwestycja w serwer - edikiu - 17-03-2013 12:07

Witam, chciałbym zaprosić jedną osobę do współpracy.Chcę założyc serwer minecraft z którego można by czerpać zyski, od przyszłego inwestora niewymagam żadnej pomocy w jego promowaniu, ani prowadzeniu, jedynie jednorazową opłate (na stworzenie serwera).Pewnie mój post nie wydaje się zbyt przekonujący ze względu na brak informacji dotyczących serwera, oraz jak serwer zarabiałby, ale nie chcę upubliczniać pomysłu wszystkie informacje podam na gg 26558783 (zapraszam również osoby które nie są w temacie serwerów minecraft WSZYSTKO wytłumacze Smile) .
PS. wszystkich niezainteresowanych proszę o zachowanie dla siebie złośliwych uwag


RE: Inwestycja w serwer - gelmen - 17-03-2013 12:40

Jak duże miały by być zyski ?


Odp: Inwestycja w serwer - miniek9090 - 17-03-2013 12:44

z minecrafta zyski sa duze . wszystko zalezy od promocji . jest problem z slotami . jeden kosztuje ponad dwa zlote , a trzeba minimum 30 kupic .

mobile phone-brak polskich znakow


RE: Inwestycja w serwer - edikiu - 17-03-2013 17:20

dostałem juz odpowiedź, prosze niepisać narazie jeśli wszystko będzie ok,poprosze o zamknięcie tematu.


RE: Inwestycja w serwer - kalutor - 18-03-2013 00:05

Napisz na priv, jakiego rzędu kwoty potrzebujesz.


RE: Inwestycja w serwer - wojteks102 - 19-03-2013 19:53

Do mnie też odezwij się na priv Smile


Inwestycja w serwer - Hybrid1990 - 22-03-2018 21:08

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.