Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ty lajkujesz, komentarz,dajesz suba na youtube ja sie rejestruje itd ;) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Refback (/Forum-Refback-za-Refback-130)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-316)
+---- Wątek: Ty lajkujesz, komentarz,dajesz suba na youtube ja sie rejestruje itd ;) (/Temat-Ty-lajkujesz-komentarz-dajesz-suba-na-youtube-ja-sie-rejestruje-itd-66393)

Strony: 1 2


Ty lajkujesz, komentarz,dajesz suba na youtube ja sie rejestruje itd ;) - Killigan - 16-03-2013 15:45

Tak jak w temacie
link : http://www.youtube.com/watch?v=SIJqg4cmVNE
Polubcie komentarz :

killigan52

Musicie subskrybowac kanal tego kolesia , polubic filmik i zlajkowac mój post ;0


RE: Ty lajkujesz, komentarz,dajesz suba na youtube ja sie rejestruje itd ;) - Stworkowaty - 16-03-2013 19:53

MadroxxHG 4 godz. temu
killigan52

Wykonane. (W opisie piszę że muszę napisać Twój nick w komencie, więc lajkować tylko i jedynie post MadroxxHG.. reszta to formalność.)


Proszę o rejestrację w World of Tanks i aktywacje maila z strony e-mmorpg.pl


RE: Ty lajkujesz, komentarz,dajesz suba na youtube ja sie rejestruje itd ;) - Killigan - 16-03-2013 20:23

Up@
polub mój post Killigan52 i zmien w swoim komentarzu na : Dreguan , bo trzeba nick z gry wpisac ;d


RE: Ty lajkujesz, komentarz,dajesz suba na youtube ja sie rejestruje itd ;) - daniel42na - 16-03-2013 20:28

Niebardzo rozumiem o co tu biega, ale moge nabić 20 łapek + do dowolnego komentarza pod filmem
Tzn, mam nabić komentarz usera killigan52 o treści "Dreguan" ?


RE: Ty lajkujesz, komentarz,dajesz suba na youtube ja sie rejestruje itd ;) - Stworkowaty - 16-03-2013 23:53

Killigan, wykonałem to co miałem, robię to po raz drugi to proszę więc o dwie rejestrację, na World of Tanks i Golden Seven. : )

Dałem Ci łapki 2... Proszę teraz o dwie rejestrację bo nadal ich nie ma ;/


RE: Ty lajkujesz, komentarz,dajesz suba na youtube ja sie rejestruje itd ;) - Killigan - 17-03-2013 14:56

up @ mam juz na wot'ku , mam czlog kw-1 chcesz to oddam konto Wink
na gold tez mam, kiedys sie bawilem ;/ .
Więc za to moge ci konto oddać Wink, 220 gold jest tez.


RE: Ty lajkujesz, komentarz,dajesz suba na youtube ja sie rejestruje itd ;) - Killigan - 17-03-2013 15:01

Sory ,ale edit Big Grin

Teraz prosze o wpisywanie w komentarzu " Promuje Dreguan " Wink
Wszelkie rejestracje będą zrobione w max 24h Wink


RE: Ty lajkujesz, komentarz,dajesz suba na youtube ja sie rejestruje itd ;) - Stworkowaty - 17-03-2013 23:48

Ale co mnie to obchodzi że się bawiłeś w coś? Nie chcę żadnego konta ani nic... Wykonałem to co kazałeś najpierw to ja Sobie życzę rejestrację, zrób nowego maila i jazda.
Chcę rejestrację na WoT, Golden Seven, Commando Conquer, The Settlers albo Maestia. 2 z tych 5 gier oraz aktywację maila..

Mam nadzieję że wkońcu dotrzymasz słowa... Napisałem nawet to " Promuje Dreguan " ... ;x


RE: Ty lajkujesz, komentarz,dajesz suba na youtube ja sie rejestruje itd ;) - Killigan - 18-03-2013 14:28

Dobra, zrobie .
Zrobione.
Rejestracja na The Settlers i wot'ku ( aktywowałem też ). , poge podac passy zebyś zobaczyl czy robiłem..


RE: Ty lajkujesz, komentarz,dajesz suba na youtube ja sie rejestruje itd ;) - Killigan - 18-03-2013 14:31

Jeżeli możliwe to prosze wyczyścić temat z wszystkich postów oprócz poprzedniego .