Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Qrkanoid problem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Qrkanoid problem (/Temat-Qrkanoid-problem-6638)

Strony: 1 2


Qrkanoid problem - mi96 - 05-05-2010 18:10

Witam. Mam pewien problem. W grze Qrkanoid gdy ją uruchomię pisze mi na górze w czerwonym pasku: Gra działa zbyt wolno. Ilość klatek na sekundę zbyt mała. Proszę spróbować później. Czemu tak mam??? Proszę o pomoc!!
Dam plusa!


RE: Qrkanoid problem - pespe - 05-05-2010 18:11

Musisz zmienić przeglądarkę Smile też tak mam ;]


RE: Qrkanoid problem - mi96 - 05-05-2010 18:12

Aha zobaczę czy działa. Jak tak masz +.
A jakiej ty używasz że cię nie wywala. U mnie Opera i Firefox kompletna kiszka, Chrome trochę mniejsza kiszka...
Zall Pomocy zmiana przeglądarki nie pomaga


RE: Qrkanoid problem - Tidus - 05-05-2010 18:22

z google chrome musisz Smile


RE: Qrkanoid problem - mi96 - 05-05-2010 18:23

Ale w Google Chrome tez mi pisze ze mam za mało klatek...


RE: Qrkanoid problem - matt88 - 05-05-2010 18:53

u mnie to samo ;/ mogli by to dopracowac do konca...


RE: Qrkanoid problem - Parada - 05-05-2010 18:57

To głównie też zależy jaki macie internet i jak szybko włączacie tą gre. Najlepiej po uruchomieniu gry odczekać 2-3 sekundy i zacząć.


RE: Qrkanoid problem - Tidus - 05-05-2010 19:00

TEz tak mam ale juz mi akurat dziala troche na mozilli <firefoxie> i na google chrome perfidnie plynnie.
Pozdrawiam.


RE: Qrkanoid problem - szulakaluble - 05-05-2010 21:56

Jak mnie śmieszy odpowiedz w stylu zmień przeglądarkę.....Standardowa odpowiedz osób co nie wiedza co napisać... a może się uda....

Jeśli wywala ci komunikat ze masz za mało klatek to znaczy ze ze twoje łącze jest zapchane. Powyłączaj wszystkie programy które zabierają ci łącze..np torrent jeśli korzystasz bądź inne.


RE: Qrkanoid problem - mi96 - 06-05-2010 19:32

(05-05-2010 21:56)szulakaluble napisał(a):  Jak mnie śmieszy odpowiedz w stylu zmień przeglądarkę.....Standardowa odpowiedz osób co nie wiedza co napisać... a może się uda....

Jeśli wywala ci komunikat ze masz za mało klatek to znaczy ze ze twoje łącze jest zapchane. Powyłączaj wszystkie programy które zabierają ci łącze..np torrent jeśli korzystasz bądź inne.

Nie korzystam w ogóle z żadnych programów spowalniających neta!!