Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomożecie trochę? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Pomożecie trochę? (/Temat-Pomozecie-troche-66377)



Pomożecie trochę? - Tr94 - 16-03-2013 11:46

Witam, chciałbym zacząć zarabiać na siebie(jak na razie przez internet). Oglądając wasze forum tyle jest pomysłów i sposobów, że nie wiem co wybrać. Więc mam do was takie pytanie jak zacząć zarabiać w internecie tak od samego początku czyli tak jakbym w ogóle nie miał pieniędzy. Słyszałem o pierwszym darmowym sposobie to zarabianie dzięki PPA na yt. Tylko czy to jest jeszcze opłacalne?

Chciałbym zarobić tak z 500zł na miesiąc ale na większe sumy też się zgodzę ^^ jak da radę. Na PW też możecie napisać ;p

ps. wolałem napisać temat na forum niż na pw do mentora zawsze więcej pomysłów. Smile


RE: Pomożecie trochę? - tomazzi - 16-03-2013 11:49

najprostszy sposób pomocy w tym temacie :

przysiąść fałdy, zacząć czytać to co jest na forum i wybrać to co ci będzie najbardziej odpowiadało i "podejdzie" pod twoje upodobania czy wymagania


niestety prostszego sposobu nie ma a tematu miejsce to kosz


Pomożecie trochę? - Admin - 16-03-2013 12:30

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.