Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak przelać z paypala na LR,STP,PM - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Jak przelać z paypala na LR,STP,PM (/Temat-Jak-przelac-z-paypala-na-LR-STP-PM-66376)



Jak przelać z paypala na LR,STP,PM - draksone - 16-03-2013 11:27

JAk przelać kase z paypala na Liberty Reserve,Solid Trust Pay lub Perfect Money.Można to zrobić za pośrednictwem jakichś serwisów ?


RE: Jak przelać z paypala na LR,STP,PM - tomazzi - 16-03-2013 11:30

człowieku ty jesteś ograniczony czy też czytasz wybiórczo to co chcesz przeczytać ???

w temacie wymiany pp za lr pisałem ci jak to wygląda, a ty osobny temat w kwestii smarujesz na którą już odpowiedź dostałeś w temacie wymiany


z paypal wymienisz pieniądze albo z kimś na forum, albo na i-transfer możesz sprzedać $ z pp i zakupić na dany procesor, tylko że na i-transfer $ z pp wart jest maxymalnie 2,60pln a na lr po 3.40 pln $ "chodzi"


RE: Jak przelać z paypala na LR,STP,PM - draksone - 16-03-2013 11:32

Tak,ale nie wiedziałem jak to jest z Solid Trust pay i Perfect Money,ten LR to tylko tak dorzuciłem Jerk


RE: Jak przelać z paypala na LR,STP,PM - tomazzi - 16-03-2013 11:35

na żaden procesor z cytowanych nie dokonasz wpłaty z paypal
proste jak budowa cepa


RE: Jak przelać z paypala na LR,STP,PM - draksone - 16-03-2013 11:41

no i to chciałem usłyszeć,po co się awanturować