Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Prośba o pilną pomoc - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Prośba o pilną pomoc (/Temat-Prosba-o-pilna-pomoc-66375)



Prośba o pilną pomoc - marcinmalin - 16-03-2013 11:21

Witam wszystkich bardzo serdecznie, zalogowałem się na forum w jednym celu, aby poprosić o pomoc. Sprawa wygląda tak, że mój brat stryjeczny dowiedział się tydzień temu, że jest chory na raka. Jako, że szybko wykryto u niego nowotwór to możemy z nim walczyć, wczoraj został przewieziony do szpitala w stolicy, gdyż w naszym nie ma oddziału. Leczenie jednak kosztuje. Cała rodzina próbuje pomóc w tym także ja jak tylko mogę. Nie zarabiam jeszcze bo jestem uczniem 3 liceum, ale próbuje wszystkiego. Trafiłem na to forum przez przypadek, ale chciałbym prosić was o wszelakie darowizny, nieważne czy to będą małe kwoty czy większe, proszę o pieniążki, bo po prostu potrzeba nam ich jak najwięcej i to jak najszybciej, sam po szkole i w weekendy noszę ulotki i próbuje się łapnąć jakiejkolwiek pracy dodatkowej. Każdy kto chciałby pomóc proszę o wysyłanie darowizn na konto MB: [email protected] Proszę dodatkowo o kontakt na pw w razie pytań lub ogłoszeń. Serdecznie pozdrawiam i uprzejmie dziękuję każdemu kto zechce pomóc nawet w tym niewielkiem stopniu, każda złotówka się liczy.


RE: Prośba o pilną pomoc - tomazzi - 16-03-2013 11:28

chyba sobie kpiny urządzasz ...
myślisz, że malniesz od 7 boleści wypociny i ludzie z forum się rzucą by darowizny wpłacać bo niby ktoś ma raka ?

skoro ma raka - fundacji nie brak, niech się fundacja tym zajmie i wpłat na konto fundacji prędzej ktokolwiek dokona niż na twoje prywatne mb


RE: Prośba o pilną pomoc - daniel42na - 16-03-2013 11:41

W przypadku raka (szczególnie takiego wykrytego tydzień temu), podstawowe leczenie i badania jest fundowane przez państwo - chemioterapia, radioterapia.. Dopiero długo, długo po tym jeśli poprzednie metody nie skutkują można kombinować na własną rękę, bo tydzień po wykryciu na pewno żaden lekarz nie powie jak potoczy się to dalej.
Więc pytanie jest takie o co Ty prosisz?


RE: Prośba o pilną pomoc - tomazzi - 16-03-2013 11:52

(16-03-2013 11:41)daniel42na napisał(a):  Więc pytanie jest takie o co Ty prosisz?

dla mnie to szuka jeleni którzy na przeczytanie wypocin bardzo cienkich weźmie litość i mu wpłat dokonają na mb a on będzie miał radochę jak to ludzi wyruchał bez mydła i zarobił bez wysiłku kasę


jak wspomniałem - od zbierania pieniędzy dla chorych którzy tego potrzebują są fundacje, niech się rodzice jego zgłoszą do zajmujących się chorobami onkologicznymi, będzie fundacja i ich konto ze wskazaniem na kogo ma być wpłata i fundacja znana a nie firma krzak nie wiadomo skąd przyszła to sam wpłacę nie małą kwotę, ale na twój tekst nawet nie robiący innego wrażenia jak wybuch śmiechu to na twoje mb ja nawet 1 gr nie wyślę i inni inaczej również nie zrobią


RE: Prośba o pilną pomoc - Admin - 16-03-2013 11:57

facepalmfacepalmfacepalm


Prośba o pilną pomoc - Admin - 16-03-2013 11:58

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.