Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]szybko i sprawnie zaproszenia, wymiana, gotowe konta!!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Zamknięty]szybko i sprawnie zaproszenia, wymiana, gotowe konta!!! (/Temat-Zamkniety-szybko-i-sprawnie-zaproszenia-wymiana-gotowe-konta-6636)



[Zamknięty]szybko i sprawnie zaproszenia, wymiana, gotowe konta!!! - mndlugi - 05-05-2010 16:42

Witam

Oferuję zaproszenia na stronę lockerz.com. Jestem też otwarty na wymianę zaproszeń na inne serwisy.

Zaproszenia wysyłam jak najszybciej !
Jeżeli zdecydujesz się na moje zaproszenie, pomogę Ci przy rejestracji i wszystko wytłumaczę !
Wysyłam w emailu wszystko wyjaśnione jak korzystać z serwisu.

Jeśli masz problemy z rejestracją lub po prostu masz lenia dam Ci stworzone konto na które tylko się zalogujesz i zaczniesz trzepać PTZ(punkty) !!!

Na serwisie lockerz.com znajduje się prawie 350 filmików, każdy za 2 PTZ (20 znajomych daje 4 PTZ za filmik) co daje 700 PTZ ( 1400 w drugim przypadku)!!!

Przykładowe nagrody:
400 PTZ ? gry na PC, PS3, PSP, X360, Wii
800 PTZ - konsola PSP
1000 PTZ ? konsola Wii
1300 PTZ ? iPod Touch 8GB

Jeżeli chcesz zaproszenie lub gotowe konto napisz, masz 3 sposoby:

1. Napisz do mnie emaila na adres [email protected] - odpisuje bardzo szybko.

2. Napisz do mnie na gadu-gadu: 11591096

3. Wejdź na stronę http://zlist.pl/nagro tam wpisz swój adres email i zaproszę Cię jak najszybciej.


[Zamknięty]szybko i sprawnie zaproszenia, wymiana, gotowe konta!!! - Killer - 21-05-2011 09:57

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.