Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dwie modyfikacja - zgłoś oraz ranga. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Dwie modyfikacja - zgłoś oraz ranga. (/Temat-Dwie-modyfikacja-zglos-oraz-ranga-66320)

Strony: 1 2 3


RE: Dwie modyfikacja - zgłoś oraz ranga. - Boonys - 15-03-2013 14:57

Również jestem za zmianą "Nowi Użytkownicy" na "Najwięcej FG". Przecież i tak nikt tego nie czyta, a jak będzie następny ranking to będzie rywalizacja, co będzie dawało pieniążki dla forum, bo niektórzy będą to FG trzymać tylko po to, żeby być w topce.


RE: Dwie modyfikacja - zgłoś oraz ranga. - WojaKk - 15-03-2013 15:00

Cytat:NAJWIĘCEJ FG

Admin
Coristo
Diqition
Roxi
VIP
Killer
A gdzie ja? Jerk2

Pomysł ciekawy ale nie sądzę żeby komuś się chciało to robić.


RE: Dwie modyfikacja - zgłoś oraz ranga. - kleomenes - 15-03-2013 15:01

Jak chcesz zyskać respekt na dzielni to zbieraj plusy/łapki Smile Tylko nie idź na łatwiznę i nie klikaj w "reput za klik" tylko wykaż się czymś pomysłowym/korzystnym dla wielu, a myślę że ludzie to docenią. Reputacja zdobyta w ten sposób już o czymś świadczy niż kupiona za $ Tongue Jak wchodzę w profil i widzę masę łapek zdobytych nie w "reput za klik" itp. to wiem, że ten człowiek ma coś mądrego do przekazania i na tle innych użytkowników spotyka się ze sporą aprobatą. To to ja rozumiem i taki użytkownik zasługuje na respekt/szacunek, czasem jakieś fory Tongue


RE: Dwie modyfikacja - zgłoś oraz ranga. - VIP - 15-03-2013 15:06

(15-03-2013 14:57)Boonys napisał(a):  Również jestem za zmianą "Nowi Użytkownicy" na "Najwięcej FG". Przecież i tak nikt tego nie czyta, a jak będzie następny ranking to będzie rywalizacja, co będzie dawało pieniążki dla forum, bo niektórzy będą to FG trzymać tylko po to, żeby być w topce.

No dokładnie Smile

(15-03-2013 15:00)WojaKk napisał(a):  NAJWIĘCEJ FG

Admin
Coristo
Diqition
Roxi
VIP
Killer
A gdzie ja? Jerk2

Pomysł ciekawy ale nie sądzę żeby komuś się chciało to robić.

Ty ? Pod Killerem Jerk2
Przecież to nie jest tydzień roboty, zwykła zmianka w kodzie, dla przeciętnego programisty to pestka Smile


(15-03-2013 15:01)kleomenes napisał(a):  Jak chcesz zyskać respekt na dzielni to zbieraj plusy/łapki Smile Tylko nie idź na łatwiznę i nie klikaj w "reput za klik" tylko wykaż się czymś pomysłowym/korzystnym dla wielu, a myślę że ludzie to docenią. Reputacja zdobyta w ten sposób już o czymś świadczy niż kupiona za $ Tongue Jak wchodzę w profil i widzę masę łapek zdobytych nie w "reput za klik" itp. to wiem, że ten człowiek ma coś mądrego do przekazania i na tle innych użytkowników spotyka się ze sporą aprobatą. To to ja rozumiem i taki użytkownik zasługuje na respekt/szacunek, czasem jakieś fory Tongue

Przecież w dziale reffback, pomagasz i to znacznie więcej.
Jest to forum zarabiam.com o zarabianiu.
W reffbacku ludzie proszę o to, byś kliknął w link bo za Twoje wejście dostaną $. Czy to nie o to chodzi ? Żeby tak pomagać, by osoba dostała pieniądze ? I wydaje mi się że reput za to to naprawdę zasłużony reput. Smile A Ty jakieś przykłady z ulicy, nie rozumiem tego kompletnie, tu jest wirtual, zarobek internetowy, wszystko w sieci, a życie prywatne, real to całkiem inna rzecz Smile


RE: Dwie modyfikacja - zgłoś oraz ranga. - kleomenes - 15-03-2013 15:08

W sumie masz rację jeśli chodzi o łapki za kliknięcia Smile Mój błąd.


RE: Dwie modyfikacja - zgłoś oraz ranga. - Admin - 15-03-2013 15:09

(15-03-2013 14:50)VIP napisał(a):  i dokupuje w sklepie FG i macie kolejne grosze na rozwój forum.

Rozwój forum? wolne żarty, ceny za gadżety w shopie są tak policzone, by były jak najniższe, fg nie ma przynosić żadnych zysków dla forum, od tego są reklamy.


RE: Dwie modyfikacja - zgłoś oraz ranga. - VIP - 15-03-2013 15:17

(15-03-2013 15:08)kleomenes napisał(a):  W sumie masz rację jeśli chodzi o łapki za kliknięcia Smile Mój błąd.

Brawo, umiejętność przyznania się do błędu, pokora, to jest to co wielu ceni.
Nic nie szkodzi Smile

(15-03-2013 15:09)Admin napisał(a):  Rozwój forum? wolne żarty, ceny za gadżety w shopie są tak policzone, by były jak najniższe, fg nie ma przynosić żadnych zysków dla forum, od tego są reklamy.

Ok, skoro nie ma żadnych plusów rankingu FG, w takim razie niech zostanie tak jak jest, po staremu.

Dobra, to wracam na dół strony, poczytać nicki nowo zarejestrowanych osób facepalm