Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Saldo ujemne - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Saldo ujemne (/Temat-Saldo-ujemne-66307)



Saldo ujemne - Bandaid - 14-03-2013 17:10

Otóż ostatnio sprzedałem doładowanie pewnemu oszustowi , użytkownikowi piotrek199182 który co prawda nie za predko ale po wielu moich groźbach i prośbach przesłał mi pieniądze. Dziś nagle wchodzę na swoje konto PP patrzę a tam kwota na minusie. Dlaczego? Otóż pieniądze zostały zwrócone piotrkowi! Jestem dość zszokowany że jest w ogóle taka możliwość ale co mogę teraz zrobić żeby je odzyskać?


RE: Saldo ujemne - CMRR - 14-03-2013 17:11

Załóż spórSmile


RE: Saldo ujemne - daniel42na - 14-03-2013 17:17

W jaki sposób zostały zwrócone? Założył Ci spór?


RE: Saldo ujemne - Bandaid - 14-03-2013 17:20

Ale błyskawiczne odpowiedziBig Grin Tak chyba założył spór


RE: Saldo ujemne - cpr - 14-03-2013 17:31

(14-03-2013 17:20)Bandaid napisał(a):  Ale błyskawiczne odpowiedziBig Grin Tak chyba założył spór

PayPal tak działa, jednym słowem nie odzyskasz kasy.
Ponadto jeśli założył spór to powinieneś zostać o nim poinformowany i wtedy miałeś możliwość się ustosunkować do jego treści. Nie zrobiłeś tego więc to w sumie twoja wina.


RE: Saldo ujemne - Bandaid - 14-03-2013 17:36

no ale zostałem poinformowany nie miałem jeszcze czasu zareagować tylko po prostu nie wiem jak i co mam zrobić


RE: Saldo ujemne - cpr - 14-03-2013 17:38

(14-03-2013 17:36)Bandaid napisał(a):  no ale zostałem poinformowany nie miałem jeszcze czasu zareagować tylko po prostu nie wiem jak i co mam zrobić

Wszystko masz w Centrum rozstrzygania


RE: Saldo ujemne - lolo12 - 14-03-2013 18:01

Też miałem taki spór i go wygrałem. Lecz musiałem się o to upomnieć bo po 30 dniach nie było odpowiedzi, i wtedy napisałem do nich i po kilku godzinach otrzymałem meila ze Zakoćznyli badanie sprawy..


Cytat:Odrzuciliśmy to roszczenie, ponieważ płatność dotyczyła wirtualnego,
cyfrowego lub innego niematerialnego artykułu, który nie był objęty Ochroną
kupujących. Nasz program ochrony obejmuje wyłącznie przedmioty materialne,
które można wysłać pocztą i monitorować.

PS. Dodam jeszcze ze ten oszust który zgłosił spór w uzasadnieniu napisał ze " Nie otrzymałem doładowania"


RE: Saldo ujemne - Bandaid - 14-03-2013 18:37

@lolo12 a widzisz jest nadziejaWink dziękuje ci bardzo za tego posta.