Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedaż - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedaż (/Temat-Sprzedaz-66299)



Sprzedaż - Warzka - 14-03-2013 13:38

Witam. Jestem tu nowy ale bez obaw. Z racji tego ze 20$ juz nie wyplaca a mam tam troche gotówki to mogę zamówic kody na wybrany serwis. Sprzedam taniej niz tam mozna by bylo kupic. Zapraszam na priv.


RE: Sprzedaż - gelmen - 14-03-2013 16:34

Mógłbyś się rozpisać o jakie kody Ci chodzi ?


RE: Sprzedaż - MartinS - 14-03-2013 16:51

Od godziny zerkam na ten temat i za cholere nie wiem o co chodzi Xpokerface


RE: Sprzedaż - gelmen - 14-03-2013 17:33

Temat nie do rozszyfrowania. Jerk


RE: Sprzedaż - cpr - 14-03-2013 17:35

Boże, to nie takie skomplikowane.

Na 20$ surf czy jakoś tak można w shopie kupic kody do różnych serwisów z grami.


RE: Sprzedaż - gelmen - 14-03-2013 18:19

Może to i dla Ciebie oczywiste, bo interesujesz się buxami i surfbarami.
A ktoś kto nie interesuje się tematem surfbarów i buxów to:
1. Gdzie tu pisze dokładnie, że 20$Surf ? Jest napisane tylko 20$.
2. Na wybrany serwis. A jakie są serwisy ?


RE: Sprzedaż - cpr - 14-03-2013 18:21

(14-03-2013 18:19)gelmen napisał(a):  Może to i dla Ciebie oczywiste, bo interesujesz się buxami i surfbarami.
A ktoś kto nie interesuje się tematem surfbarów i buxów to:
1. Gdzie tu pisze dokładnie, że 20$Surf ? Jest napisane tylko 20$.
2. Na wybrany serwis. A jakie są serwisy ?

Nie interesuje się ani buxami ani surfami. Po prostu już kiedyś był podobny temat.

Ad.1 nie pisze, że 20$Surf jednak na niemal 99% jestem pewien, że chodzi o ten właśnie serwis (też jest scamem i nie wypłaca)
Ad.2 serwisy można sprawdzić na 20$Surf (nie będe wymieniał bo jest kilkadziesiąt).


Sprzedaż - surfer0700 - 26-06-2013 18:12

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.