Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Make-Milion 3600% w miesiąc, czy to możliwe? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Make-Milion 3600% w miesiąc, czy to możliwe? (/Temat-Make-Milion-3600-w-miesiac-czy-to-mozliwe-66297)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: Make-Milion 3600% w miesiąc, czy to możliwe? - wesolutki - 20-03-2013 17:58

Dokładnie, jeżeli się uda to wypłacam wkład i całe 40$ leci na reinwestycje. Warto spróbować bo zwrot będzie duży jeżeli jakimś cudem to przetrwa. Co do inwestowania to jest wiele sposobów. Jednym z pomysłów (który sam wymyśliłem i powstałby na jego bazie piękny hyip, gdyby nie prawo...) to gra surebetów. Z taką kasą można spokojnie wyciągać dużo i zaproponować ludziom duży procent. Kto ma głowę na karku może do tego dorzucić zwykłe obstawianie i jeśli trafi na ogarniętego (lub szczęściarza) i za grubszą kasę trafi parę typów, a do tego np. na forexie coś zarobi i dobrze ulokuje w opcjach binarnych parę groszy to może to trochę pociągnąć, dopóki się noga nie powinie.

A tak naprawdę to wszystko zależy kim jest admin i co robi. Podejrzewam, że ten cokolwiek robi z tą kasą a nie tylko spłaca, wpłatami bo to trwa zbyt długo.


RE: Make-Milion 3600% w miesiąc, czy to możliwe? - draksone - 20-03-2013 18:07

Też się zastanawiam co jak rozporządzić te 50 $
Wypłace 40 $ i wrzuce na SIG(w sygnie) reszta reinwestycja(żeby mnie sumienie nie gryzło Jerk )
1,52 $ dziennie będe zarabiał przez 30 dni biznesowych,a jak coś na make jeszcze potem dorobie to też tam wrzuce.
To że raz wam się uda to nie znaczy,że za 2 razem też ma tak być.Wolicie wrzucić zarobioną kasę na pewniejszy serwis.


RE: Make-Milion 3600% w miesiąc, czy to możliwe? - wesolutki - 20-03-2013 18:12

Pojawiają się głosy, że to scam. Żeby tylko te domysły nie zabiły programu szybciej niż sam planuje paść... Niektóre monitory miały dziś "problem" ale już znowu jest "paying", a na goldpoll cały czas problem.


RE: Make-Milion 3600% w miesiąc, czy to możliwe? - fakeplayer - 20-03-2013 18:31

jak to się mówi wszystko wyjdzie w praniu... więc pozostaje Nam czekać i obserwować ruchy...


RE: Make-Milion 3600% w miesiąc, czy to możliwe? - draksone - 20-03-2013 19:32

Wam też nie nalicza dziennego profitu ??


RE: Make-Milion 3600% w miesiąc, czy to możliwe? - wesolutki - 20-03-2013 19:36

Od początku mi nie nalicza i dziwiło mnie to, no ale nie wiem jak to ma być bo nie uzyskałem odpowiedzi na forum;p


RE: Make-Milion 3600% w miesiąc, czy to możliwe? - VVigor - 20-03-2013 20:08

Bo to nie nalicza profitu za każdy dzień, dostaniesz profit po 10 dniach, jeśli na 10 dni złożyłeś depozyt Smile
Jeśli reinwestuję 40$ to dostanę w sumie 200$...
Jeśli reinwestuję tylko 10, to na czysto wychodze tylko 80$...
Kusi,nie powiem, ale ryzyko ...


RE: Make-Milion 3600% w miesiąc, czy to możliwe? - wesolutki - 20-03-2013 20:15

Na innym forum już nazwali scamem co jest dla mnie totalną bzdurą... na TG są wypłaty, na facebooku wypłaty a tam jeden jasiu napisał że scam i odrazu do scamu ;p Zobaczymy jutro;p


RE: Make-Milion 3600% w miesiąc, czy to możliwe? - Meloman - 20-03-2013 20:19

Moim skromnym zdaniem radziłbym już uważać z inwestycją tutaj.
Na sporej ilości monitorów pojawia się problem/scam. Tak więc tu chyba już powinna się zapalać czerwona lampka żeby uważać i to bardzo.


Jeśli padnie jutro lub za 2 dni to mogę zostać oficjalnym Nostradamusem forum Rolleyes


RE: Make-Milion 3600% w miesiąc, czy to możliwe? - wesolutki - 20-03-2013 20:21

Nie będziesz nostradamusem tylko zwykłym ludkiem który od tygodnia pisze, że to padnie. Tyle to każdy może wywróżyć...