Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sposób na zarabianie ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sposób na zarabianie ! (/Temat-Sposob-na-zarabianie-66282)

Strony: 1 2


Sposób na zarabianie ! - Itaru - 13-03-2013 21:30

1.Nazwa przedmiotu :Sposób na zarabianie Smile
2.Opis przedmiotu : Cześć wszystkim. Razem z kolegą napisaliśmy poradnik dotyczący zarabiania inną metodą niż PPA, CPA itd. Nie jest to żaden spamming, scamming itd. Jest to CAŁKOWICIE LEGALNE. Jedyne co potrzebne jest do tego to znajomość języka angielskiego ( nie jakaś zaawansowana, lecz podstawowa, taka "z gimnazjum" na poziomie Big Grin ). Czym lepiej znasz angielski tym szybciej i więcej zarobisz Smile. Osobie ze słabszą znajomością angielskiego zajmie to po prostu troszkę więcej czasu. Więcej już nic nie mogę powiedzieć. Jedynie to, że można bardzo dobrze zarobić Smile Recenzjonista wyrazi swoją opinię.
3.Zdjęcia :-
4.Kontakt : GG-8507756
5.Cena :50zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot :paypal


RE: Sposób na zarabianie ! - Nicktim - 13-03-2013 21:35

Napisz informacje o metodzie i podaj cenę, a najlepiej przed oddaj tutorowi. Napisz do np: yazir-a.


RE: Sposób na zarabianie ! - Itaru - 13-03-2013 21:45

Poszło PW w sprawie recenzji Wink


RE: Sposób na zarabianie ! - bios - 13-03-2013 22:32

Przecież każdy wie co to jest, używa się do tego CL'a na przykład Smile
Jest to to samo co sprzedawał Yazir i ja Smile


Odp: RE: Sposób na zarabianie ! - miniek9090 - 13-03-2013 22:36

(13-03-2013 22:32)bios napisał(a):  Przecież każdy wie co to jest, używa się do tego CL'a na przykład Smile
Jest to to samo co sprzedawał Yazir i ja Smile

oswiec mnie bo ja np nie wiem ... zeby wszyscy o tym sposobie wiedzieli to dawno juz by nie nazywal sie nisza xd

mobile phone-brak polskich znakow


RE: Sposób na zarabianie ! - yazir - 13-03-2013 22:36

bios mylisz się. To jest coś innego. Ale poradnik odesłałem do poprawienia, bo w obecnej wersji wołał o pomstę...


RE: Sposób na zarabianie ! - bios - 14-03-2013 13:26

Ok, dzięki za info Smile


RE: Sposób na zarabianie ! - gelmen - 14-03-2013 16:35

W takim razie czekamy za poprawą poradnika i recenzją yazira.


RE: Sposób na zarabianie ! - maax6 - 15-03-2013 12:25

Brzmi interesujaco. Również czekam


RE: Sposób na zarabianie ! - SilverNight - 15-03-2013 15:47

Również Czekam