Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
iPad - Nie działa normalny styl zarabiam.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: iPad - Nie działa normalny styl zarabiam.com (/Temat-iPad-Nie-dziala-normalny-styl-zarabiam-com-66268)

Strony: 1 2


iPad - Nie działa normalny styl zarabiam.com - Kerak - 13-03-2013 16:29

Cześć, na iPadzie jest tylko wersja mobilna a po kliknieciu w zmiane stylu na normalną (czarną) nic się nie dzieje.

Mam nadzieje że dobry dział Tongue


RE: iPad - Nie działa normalny styl zarabiam.com - Admin - 13-03-2013 17:39

Też to zauważyłem na swoim jabłuszku ale nie wiem co jest przyczyną. Po wylogowaniu się styl można zmienić bez problemu.


RE: iPad - Nie działa normalny styl zarabiam.com - Skipi - 13-03-2013 17:50

U mnie na Androidzie trzeba ustawić system z Mobile na Desktop może też tam macie takie funkcje w przeglądarce Smile


RE: iPad - Nie działa normalny styl zarabiam.com - Kerak - 13-03-2013 18:02

Coś takiego było w Cydii kiedyś, poszukam.


RE: iPad - Nie działa normalny styl zarabiam.com - Kerak - 10-11-2013 05:52

No to odświeże temat. A więc dało by się coś zrobić w tej sprawie? To jest naprawdę irytujące że muszę korzystać z wersji mobilnej na jabłuszku Sad. (Wiem że można zrobić trik z używaniem innej przeglądarki z opcją wyświetlania jako PC, jednak Safari jest o wiele poręczniejesze i szybsze)

Chyba programista ZC powinien sobie z tym poradzić jak to jest coś głebiej Tongue


RE: iPad - Nie działa normalny styl zarabiam.com - Jose - 10-11-2013 11:55

Musicie zjechać na sam dół i clicknąć na "zmień wersje", u mnie zadziałało.


RE: iPad - Nie działa normalny styl zarabiam.com - Slasher1 - 10-11-2013 11:56

U mnie nie działa


RE: iPad - Nie działa normalny styl zarabiam.com - Szaman1644 - 10-11-2013 12:20

(10-11-2013 11:55)Jose napisał(a):  Musicie zjechać na sam dół i clicknąć na "zmień wersje", u mnie zadziałało.

Kolega ma racje. Jak najbardziej działa,a tez juz długi czas sie z tym borykalem. Dzięki.


RE: iPad - Nie działa normalny styl zarabiam.com - Admin - 10-11-2013 13:24

Jakiś czas temu naprawiłem ten przycisk na dole forum "zmień wersję", nie powinno być problemu, bynajmniej na moim ipdzie śmiga elegancko.


RE: iPad - Nie działa normalny styl zarabiam.com - damianus627 - 10-11-2013 13:34

@[Admin] u mnie dość często nie działa ten przycisk za pierwszym razem, lecz dopiero po kilku naciśnięciach.