Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] Dreamforexinvest.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM] Dreamforexinvest.com (/Temat-SCAM-Dreamforexinvest-com-66254)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Nowy Program Dreamforexinvest.com - Mol - 14-03-2013 14:42

http://zarabiam.com/galeria/displayimage.php?pos=-3267
Kolejna wypłata zlecone o 14 wypłacone 14 37 . Serwis Wypłaca Smile


RE: Nowy Program Dreamforexinvest.com - Mol - 15-03-2013 13:17

I kolejna wypłatka serwis jak najbardziej wypłacalny admin odpisuje niemal natychmiast Smile


RE: Nowy Program Dreamforexinvest.com - kornela415 - 17-03-2013 13:03

no to wrzucę w ten program moją pierwszą inwestycję w piątek 101 dolców, zobaczymy Big Grin


RE: Nowy Program Dreamforexinvest.com - danger3 - 17-03-2013 13:22

ja tez zainwestowalem w ten program 102$ i teraz czekam na wzrot wlozonej kaski a potem na zyski Smile


RE: Nowy Program Dreamforexinvest.com - kornela415 - 17-03-2013 13:30

no zwrot nastapi szybciutko , a obliczylam ze do wrzesnia będe miała 491 dolarów, więc to bardzo zachęcające jak na pierwszą inwestycję, jak mi się zwróci pierwsza inwestycja to dorzucę kolejne 100 dolców


RE: Nowy Program Dreamforexinvest.com - Mol - 18-03-2013 14:42

http://zapodaj.net/2f9e734e17002.jpg.html
Kolejna wypłata Smile zapraszam do zainwestowania z mojego refa Smile


RE: Nowy Program Dreamforexinvest.com - max188 - 18-03-2013 18:52

Aż się skusiłem Smile Zobacze czy to faktycznie tak dobrze pójdzie Smile


RE: Nowy Program Dreamforexinvest.com - draksone - 18-03-2013 19:19

Jak to jest,kase można wypłacić dopiero po 180 dniach, czy nalicza kase codziennie i można wypłacać ?
Z kolei tomazzi,może to pytanie zabrzmi głupio ale dlaczego inwestujesz w mniej wiarygodny i zarobkowy program.W superinvestment group jesteś już dłużej,nie wolisz tam inwestować ?


RE: Nowy Program Dreamforexinvest.com - tomazzi - 18-03-2013 19:28

(18-03-2013 19:19)draksone napisał(a):  Z kolei tomazzi,może to pytanie zabrzmi głupio ale dlaczego inwestujesz w mniej wiarygodny i zarobkowy program.W superinvestment group jesteś już dłużej,nie wolisz tam inwestować ?

twoim zdaniem na jakiej podstawie stwierdzasz, że ten program jest mniej wiarygodny ?
dla mnie gdyby program był nie wiarygodny = mnie nie ma z moimi pieniędzmi w programie
co do SIG to w każdym moim programie inwestowanie wygląda tak :
wpłacam swoje środki
reinwestuję do założonego celu kwotowego w depozycie ze środków swoich zainwestowanych
wypłacam by wypłacić zainwestowane środki wraz z 50% kwotą zarobku, 50% zostawiam na obrót i tak jest między innymi w moim przypadku z SIG - ja tam ciągle mam aktywne depozyty, pieniądze pracują na moim koncie, nie zakończyłem tam zarabiania Smile


RE: Nowy Program Dreamforexinvest.com - Mol - 18-03-2013 19:33

Kasa jest naliczana codziennie przez 180 dni, wypłaty możesz zlecać codziennie i dochodzą one naprawdę szybko Smile No i jak dla mnie program jest bardziej wiarygodny od innych, wole zainwestować tu niż w jakieś ponzi. Tutaj mam fajne, relane plany zarobku a nie obietnice typu kilkaset % w kilka dni co jest nierealne !