Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Filmy problem ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Filmy problem ? (/Temat-Rozwiazane-Filmy-problem-6624)

Strony: 1 2


[Rozwiązane]Filmy problem ? - Davidii - 05-05-2010 14:50

mam pytanie bo jak wlanczam film dailes ten taki krutki to pierw laduje mi sie z 1minute a pozniej normlanie idzie (ogladam)
czy mozna to jakas przyspieszyc by wlaczyc ten filmi odrazu ogladac a nie czekac ??[/align]


RE: Filmy problem ? - SupeRLokeR - 05-05-2010 14:59

Cytat:mam pytanie bo jak wlanczam film dailes ten taki krutki to pierw laduje mi sie z 1minute a pozniej normlanie idzie (ogladam)
czy mozna to jakas przyspieszyc by wlaczyc ten filmi odrazu ogladac a nie czekac ??
Niestety to zalezy od szybkości twojego internetu.
Lecz można sam film programem eSpeed[Jak dobrze pamiętam] jest gdzieś na forum poszukaj


RE: Filmy problem ? - Miu - 05-05-2010 15:05

tak,to tak jakby buforowanie na YouTube,tylko że przed wyświetleniem się filmu ;]


RE: Filmy problem ? - Tidus - 05-05-2010 15:12

1.W poradnikach jest doszyprzanie
2.Bywa ^^


RE: Filmy problem ? - szulakaluble - 05-05-2010 15:33

(05-05-2010 15:12)Tidus napisał(a):  1.W poradnikach jest doszyprzanie
2.Bywa ^^

wtf? co to jest doszyprzanie ? chyba przyspieszanie


RE: Filmy problem ? - Davidii - 05-05-2010 15:48

ja mam program myspeed co przyspiepsza 2x,3x ale chodzi mi oto ze dam na inna karte i mam czarny ekran a po 1minucie leci mi film...


RE: Filmy problem ? - Tidus - 05-05-2010 15:51

usun ciasteczka i zmien przegladarke najlepiej na google chrome , firefox lub opere


RE: Filmy problem ? - Davidii - 05-05-2010 15:53

omg wlasnie mam firefox 3 ...
wlasnie mam mozille 3 ale chodzi mi oto ze jak wlanczam film to jest czarny ekran przez dluzy czas i pozniej mi sie pokazuje film i czy mozna to jakos przyspieszyc by odrazu ogladac film a nie czekac az czarny ekran zniknie....


RE: Filmy problem ? - szulakaluble - 05-05-2010 16:58

Tez tak mam i nic z tym nie zrobisz. Po prostu potrzebny jest czas na załadowanie filmu. I nie słuchaj rad o usuwaniu ciastek i zmianie przeglądarek bo to ci nic nie da. Nie pomoże ci tez żaden magiczny program.

A osoby które się tu wypowiadały chyba maja problem z czytaniem ze zrozumieniem. Davidii jasno i wyraźnie napisał ze jego problem polega na tym ze jak wybiera film to zanim się on włączy pojawia się czarny ekran i dopiero po paru sekundach rusza film.


RE: Filmy problem ? - Davidii - 05-05-2010 17:58

wow a jednak ktos tu mysli a zmiana neta z 1.3 np na 6mb to cos polepszy ?