Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Francja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Francja (/Temat-Francja-66229)

Strony: 1 2 3


Odp: Francja - miniek9090 - 13-03-2013 15:37

teraz to dowaliles beka
jak chcesz francuskie fora to wwjdz tutaj google.fr
wpisz po francusku forum i wkliknij enter...

mobile phone-brak polskich znakow


RE: Francja - Stworkowaty - 13-03-2013 15:43

Draksone, spaliłeś na maxa... Big Grin To może jeszcze mamy za Ciebie wrzucić pliki żebyś Ty tylko siedział i zarabiał? Big Grin


RE: Francja - matimus - 13-03-2013 15:46

Chciałbym dać tylko obiektywną ocenę tego tematu (to nie spam)

Po przeczytaniu tego tematu miałem myśl "Z kim ja na tym świecie żyje ?facepalmExclamation"


RE: Francja - draksone - 13-03-2013 20:02

Jakbym sie jeszcze takimi nolife'ami jak ty przejmował to było by ze mną już całkowicie źle.Myślisz,że jak siedzisz dzień w dzień na forum to masz prawo wyśmiewasz każdego ?? Wyobraź sobie,że ktoś się natknie na PPA na tym forum nie ma o niczym pojęcia no to tacy ludzie jak ty potrafią go tylko zjechać zamiast mu w czymś pomóc.Podobało mi sie to forum z początku bo dużo ciekawych rzeczy można było znaleźć,ale jak widze jak takie ***** jak ty zniechęcają ludzi do czegokolwiek to sie poddaje...Undecided


RE: Francja - matimus - 13-03-2013 22:07

(13-03-2013 20:02)draksone napisał(a):  Jakbym sie jeszcze takimi nolife'ami jak ty przejmował to było by ze mną już całkowicie źle.Myślisz,że jak siedzisz dzień w dzień na forum to masz prawo wyśmiewasz każdego ?? Wyobraź sobie,że ktoś się natknie na PPA na tym forum nie ma o niczym pojęcia no to tacy ludzie jak ty potrafią go tylko zjechać zamiast mu w czymś pomóc.Podobało mi sie to forum z początku bo dużo ciekawych rzeczy można było znaleźć,ale jak widze jak takie kurwy jak ty zniechęcają ludzi do czegokolwiek to sie poddaje...Undecided
Żeby nie było spamu nie będę z tobą prowadził jakiejś tam długiej dyskusji ...

Na przykładzie napiszę to co chciałeś zrobić...
Przypuśćmy jesteś handlarzem jakiegoś tam towaru ...I pytasz się ludzi którzy zarabiają na sprzedaży tego towaru gdzie najtaniej kupić a potem gdzie sprzedać żeby najwięcej zyskać ...My cię wyśmialiśmy bo zajechało cwaniactwem zamiast poszukać,pomęczyć się jakoś by znaleźć to chcesz bez wysiłku zarabiać kokosy , my cię wyśmiewamy a ty jeszcze bardziej dokładasz do pieca...

Jeszcze mówisz na mnie że przez takie osoby jak ja już nie podoba ci się to forum ...Bo nie dali ci adresów które może mają i zarabiają na tym i ty też chciałeś sobie zarobić prawie nic nie robiąc ? Nie ma tak lekko ...

Zgadzam się z kolegą daniel42na ty siedź my my będziemy podawać Ci adresy do najlepszych francuskich portali z wisienką na wierzchu pokerface

Mówiąc w skrócie "Weź przestańbeka"


RE: Francja - Admin - 13-03-2013 22:37

@do autora

Wybacz, ale podniesione argumenty są całkowicie chybione i chyba obie strony o tym wiedzą.
Pozostałego, z własnej wysokiej kultury oraz z grzeczności i poszanowania respondenta, nie skomentuję.


RE: Francja - Killer - 13-03-2013 22:42

Mówiąc w skrócie gość musi dorosnąć do zarabiania lub pozostać przy kieszonkowych od rodziców...
Już po 1 poście otrzymałeś odpowiedź na wszystko, skoro jaśnie panowi nie chce się włączyć przeglądarki i poświęcić 20 sekund na wpisanie frazy "forum" na francuskim google to chyba nie mamy o czym dyskutować, swoimi wypowiedziami tylko pokazałeś niski poziom swojej kultury, a stosowane przez Ciebie epitety kierowałeś chyba sam do siebie...
Na przyszłość doceń pomoc innych chamie.


RE: Francja - Stworkowaty - 13-03-2013 22:43

Jeżeli jest osoba która nie zna się na PPA i chociażby nawet nie zna tego pojęcia to z Tego co widziałem ludzie mu tłumaczą, dają linki do mentorów, są bardzo pomocni, więc w czym Ty masz problem? W Tym że chciałeś uderzyć w Francję bo tam są największe zarobki i do Tego mieli dać Ci gotowe francuskie hostingi? Może jeszcze konta mają Ci zrobić?


RE: Francja - Devil877 - 13-03-2013 22:45

draksone jak chcesz zacząć zarabiać w PPA to się weź do roboty a nie czekasz na gotowe , nikt Ci nie pokaże złotego środka . Gdybym się nie wziął do pracy narzekał bym tak jak Ty . A tak udało mi się zarobić pierwsze kilkadziesiąt $$ i będę pracował dalej by zarabiać więcej . Jak Ci się nie podoba to co napisałem zjedź mnie a możesz dostać nagrodę od Administracji Jerk


RE: Francja - draksone - 14-03-2013 13:49

Chciałem tylko jedną podpowiedź ,mianowicie czy znacie jakieś podobne strony francuskie podobne do chomikuj.pl bo coś takiego rzeczywiście trudno znaleźć nie znając języka,a wy od razu jakim to ja leniem nie jestem i czekam na gotowe.W takim razie o jaką pomoc można prosić na tym forum,można w ogóle ?