Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Powiązanie Paypal'a z kartą (Diablo 3) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Powiązanie Paypal'a z kartą (Diablo 3) (/Temat-Powiazanie-Paypal-a-z-karta-Diablo-3-66221)

Strony: 1 2


RE: Powiązanie Paypal'a z kartą (Diablo 3) - tomazzi - 13-03-2013 11:47

(13-03-2013 11:44)stubborn9494 napisał(a):  aaa jak odblokować te płatności kartą przez internet? na stronie banku, tak? PKO mam Wink

na swoim koncie bankowym masz kartę dodaną/przypisaną do konta bankowego, wejdź w opcje karty i jeśli jest opcja włączenia na karcie w jej opcjach płatności internetowych to ją włącz o ile oczywiście taka opcja jest dostępna bo może jej nie być


RE: Powiązanie Paypal'a z kartą (Diablo 3) - yazir - 13-03-2013 12:48

W sumie jak wyzej. Ta opcja powinna byc przy limitach transakcji. Zapewne masz ustawione zero. Ustaw poprostu jakas wyzsza kwote i powinno byc ok


RE: Powiązanie Paypal'a z kartą (Diablo 3) - Traw3k - 13-03-2013 14:08

Gdzie, zaraz... Ja do PayPala dodawałem kartę debetową.

Właśnie spojrzałem w swój profil na PayPal'u, odpalam karty:
"Dodanie karty kredytowej do konta PayPal pozwala szybko i łatwo dokonywać płatności." - no, okej, spoko.

Tylko, że niżej mam wpisaną kartę debetową. Dodam, że mam kartę z Alior Sync. Kredytowej żadnym cudem nie mogłem otrzymać, bo nie spełniam żadnych warunków. Wink

Także jak koledzy wyżej pisali (właśnie doczytałem), "debetówki" też da radę podpiąć. Wink


RE: Powiązanie Paypal'a z kartą (Diablo 3) - stubborn9494 - 14-03-2013 13:54

problem rozwiązany, wystarczyło mieć 6.50 PLN na koncie ;p

do zamknięcia Wink


Powiązanie Paypal'a z kartą (Diablo 3) - yazir - 14-03-2013 13:58

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.


Powiązanie Paypal'a z kartą (Diablo 3) - yazir - 14-03-2013 13:58

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.