Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Powiązanie Paypal'a z kartą (Diablo 3) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Powiązanie Paypal'a z kartą (Diablo 3) (/Temat-Powiazanie-Paypal-a-z-karta-Diablo-3-66221)

Strony: 1 2


Powiązanie Paypal'a z kartą (Diablo 3) - stubborn9494 - 12-03-2013 16:22

siemka!

Gdy chcę powiązać Diablo 3 z paypal'em jestem proszony o dodanie karty do konta paypal. No spoko, dodaje, wpisuje nr, datę bla bla bla i "Karta została odrzucona przez bank."
WTF? Karta jest sprawna, aktywna. Muszę mieć na koncie te 6.50? Czy wgl inną kartę? Debetową, czy jak?

Coś by się przydało na tym D3 zarobić Jerk2

Z góry dzięki za odpowiedź Wink


RE: Powiązanie Paypal'a z kartą (Diablo 3) - tomazzi - 12-03-2013 16:23

do konta paypal dodajesz kartę kredytową


RE: Powiązanie Paypal'a z kartą (Diablo 3) - stubborn9494 - 12-03-2013 16:28

czyli nie tą do bankomatu? ;d


RE: Powiązanie Paypal'a z kartą (Diablo 3) - tomazzi - 12-03-2013 16:32

(12-03-2013 16:28)stubborn9494 napisał(a):  czyli nie tą do bankomatu? ;d

nie Smile ta do bankomatu to debetowa i jej do pp nie dodasz
do konta paypal dodasz tylko i wyłącznie kartę kredytową, wtedy też saldo twojej karty kredytowej zostanie obciążone o kwotę opłaty sprawdzającej w wysokości 6.50 które też po dokonaniu weryfikacji obciążenia zostaną dodane na twoje konto paypal


RE: Powiązanie Paypal'a z kartą (Diablo 3) - stubborn9494 - 12-03-2013 16:35

i... skąd ową kartę mogę mieć? Znaczy inaczej. Wiem, że od banku itp, ale czy to płatne? Muszę mieć jakieś stałe dochody? konto mam w PKO, konto dla młodych.


RE: Powiązanie Paypal'a z kartą (Diablo 3) - tomazzi - 12-03-2013 16:38

(12-03-2013 16:35)stubborn9494 napisał(a):  i... skąd ową kartę mogę mieć? Znaczy inaczej. Wiem, że od banku itp, ale czy to płatne? Muszę mieć jakieś stałe dochody? konto mam w PKO, konto dla młodych.

jak nie masz stałego dochodu to nie dostaniesz karty kredytowej, chyba iż jesteś studentem to mając np telefon na abonament dłużej jak rok opłacane regularnie rachunki to w ing studencką kartę byś dostał z limitem do 500 pln ( dla pp nie ważny jaki limit tylko, że jest karta kredytowa)
tak karta jest płatna, wysokość opłaty zależna od banku, w ing bodajże jest to 25 pln raz na rok


RE: Powiązanie Paypal'a z kartą (Diablo 3) - yazir - 12-03-2013 16:46

Po pierwsze musisz miec ponad 6,5 na karcie.
Po drugie odblokuj transakcje karta w internecie.
Po trzecie mozna podpiac debetowke. Mialem podpieta karte mbanku, alior sync i prepaida bzwbk


RE: Powiązanie Paypal'a z kartą (Diablo 3) - tomazzi - 12-03-2013 16:51

(12-03-2013 16:46)yazir napisał(a):  Po pierwsze musisz miec ponad 6,5 na karcie.
Po drugie odblokuj transakcje karta w internecie.
Po trzecie mozna podpiac debetowke. Mialem podpieta karte mbanku, alior sync i prepaida bzwbk


o widzisz Smile to się pozmieniało, ale czy pko ma opcje co te banki o których piszesz, wcześniej tylko i wyłącznie kredytową powiązałeś z pp a teraz można i debetową - zmiany na plus dla młodych osób Smile

ja tam mam kredytową więc dla mnie te zmiany obojętne, ale dla młodych na pewno ważne Smile


RE: Powiązanie Paypal'a z kartą (Diablo 3) - Scoobyx - 12-03-2013 16:54

Ja również nie miałem problemów z podpięciem mojej karty debetowej z ING. Więc zapewne masz mało środków na koncie(?). I było to już chyba rok temu, jeśli się nie mylę.


RE: Powiązanie Paypal'a z kartą (Diablo 3) - stubborn9494 - 13-03-2013 11:44

aaa jak odblokować te płatności kartą przez internet? na stronie banku, tak? PKO mam Wink