Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Panele za refa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: BannersBroker (/Forum-BannersBroker-323)
+---- Wątek: Panele za refa (/Temat-Panele-za-refa-66188)



Panele za refa - slama17 - 11-03-2013 22:25

Witajcie,
oferuję (poza pomocą w technicznym i strategicznym prowadzeniu konta) dodatkowe panele w zamian za zarejestrowanie się z mojego linka w programie. Wygląda to w następujący sposób:
1. po zgłoszeniu się wysyłam link, po którym następuje rejestracja, użytkownik musi wykupić przynajmniej niebieski pakiet,
2. natychmiast po zakupie pakietu, wysyłam na jego konto dowolny zestaw paneli o wartości 100 dol. Wszelkie potwierdzenia ( jak również wątpliwości, bądź nieuczciwości z mojej strony) można zaznaczyć w wątku. Wszystko celem eliminacji ewentualnych oszustów.

W przypadku pakietu czerwonego (lub wyższego) możemy ponegocjować wyższą wartość dodatkowych paneli. Dla wyjaśnienia: jestem w BB od 8 m-cy, posiadam już pewną wiedzę na temat programu (nie odważę się napisać że wiem wszystko), ponieważ stoję na konieczności przejścia na konto Premium, postanowiłem zainwestować raczej w poleconych i odwlec w czasie ten krok. Oczywiście, poza panelami, można liczyć na wszystko co jest wymagane od "dobrego prowadzącego".


RE: Panele za refa - Ruska34 - 11-03-2013 22:27

1 post = wypier***** Big Grin


RE: Panele za refa - slama17 - 12-03-2013 17:07

Rozumiem Ruska, że powielam Twoją ofertę, jakkolwiek nie ograniczam się do pierwszych pięciu osób. W regulaminie nie zauważyłem ograniczeń co do możliwości składania ofert, lub uzależnienia od ilości postów. Jeżeli jest inaczej - wskaż odpowiedni punkt regulaminu. Jeżeli nie masz racji - wystawiłeś sobie opinie.


RE: Panele za refa - slama17 - 24-03-2013 14:29

Oferta nadal aktualna. Rejestrację w programie jednak trzeba rozważyć - zmiany na stronie nie sa może istotne, ale zmiany zasadnicze zaszły w wypłatach. Po zawieszenia kart, pozostały procesory płatnicze i do momentu zrealizowania wypłat na procesory, proponowałbym wstrzymanie się z otwieraniem konta w BB


RE: Panele za refa - slama17 - 06-05-2013 19:24

Odradzam dołączenie do programu i najchętniej skasowałbym wątek. Na dzień dzisiejszy dochodzi część wypłat (niewielka), ale zmiany w BB są fundamentalne, co w zasadzie zmusza do uczenia sie programu "od nowa". Zakładając wypłacalność programu, zmiana w ilości trafficu z 100 tyś. na 55-60 tyś. w paczce, sprawia że opłacalne są pakiety od zielonego, a najlepiej od czerwonego oraz jak najszybsze przejście na konto Premium (co wiąże się ze znacznie wyższymi opłatami). Ponieważ jestem zmuszony do przejścia na konto Premium wszelkie moje finansowe nadwyżki przeznaczam na ten cel.