Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zakup domeny na az.pl i problem. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Obrót domenami (/Forum-Obrot-domenami-253)
+---- Dział: O domenach (/Forum-O-domenach-241)
+---- Wątek: Zakup domeny na az.pl i problem. (/Temat-Zakup-domeny-na-az-pl-i-problem-66179)



Zakup domeny na az.pl i problem. - DoberPL - 11-03-2013 20:01

Witam. Chciałem dzisiaj zakupić domenę na az.pl więc założyłem konto, następnie wszedłem na stronę główną i wpisałem adres swojej strony np:
histerycy.org i pisze że domena jest dostępna za 9,90 zł/rok.
Daję dodaj i w sklepie pisze, że koszt jak narazie wynosi 24,90 zł następnie daję 2x kontynuuj zamówienie i cena końcowa domeny to aż 30.63 zł.
Dlaczego jest taka cena ? Mentor pisał, że dziś jego ref kupował domenę za 12 zł a u mnie coś jak zwykle nie tak ;/ Proszę o pomoc.


RE: Zakup domeny na az.pl i problem. - Gremquen - 11-03-2013 20:02

Też tak miałem.
A nie brałeś może kiedyś domeny z jakiejś innej promocji czy coś?


RE: Zakup domeny na az.pl i problem. - DoberPL - 11-03-2013 20:05

No właśnie kiedyś brałem ale na innym koncie. A nawet u kuzyna na innym ip założyłem konto i tak samo jest ;/


RE: Zakup domeny na az.pl i problem. - Gremquen - 11-03-2013 20:08

Więc nie wiem w czym tkwi problem.
Ja miałem 2 domeny za 0zł więc się nie dziwię, ze płacilem 30zł za domenę .net (normalnie też pisało 9.90).
Może napisz do supportu i się zapytaj Smile


RE: Zakup domeny na az.pl i problem. - DoberPL - 12-03-2013 19:25

Odpowie może ktoś jeszcze ? Bo nie wiem co zrobić ;D Napiszę do supportu ale podajcie może jakieś inne macie propozycje.


RE: Zakup domeny na az.pl i problem. - fifa127 - 12-03-2013 19:56

Ja ostatno kupiłem za równo 12.67 (.net) przez paypal. Musisz odznaczyć te wszystkie dodatki, które przysługują tobie przy zakupie domeny typu hosting, WEBski (czy jakoś tak), inne kreatory itp. wtedy wyjdzie cena, czyli 9,90 + Vat (23%). Po prostu dodajesz do koszyka i kupujesz, ale tylko domenę!

Mam nadzieję że pomogłem.


RE: Zakup domeny na az.pl i problem. - DoberPL - 12-03-2013 20:00

Tak tylko jak już wybiorę domenę to pisze, że mam do zapłaty 24 zł dopiero na samym początku i nie mam nic do odznaczenia ;/