Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PORADNIK] Jak w ciągu kilku dni pozyskać treściwą, konkretną bazę mailingową. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [PORADNIK] Jak w ciągu kilku dni pozyskać treściwą, konkretną bazę mailingową. (/Temat-PORADNIK-Jak-w-ciagu-kilku-dni-pozyskac-tresciwa-konkretna-baze-mailingowa-66171)

Strony: 1 2


[PORADNIK] Jak w ciągu kilku dni pozyskać treściwą, konkretną bazę mailingową. - mearner - 11-03-2013 17:43

Nazwa przedmiotu:

"Jak w ciągu kilku dni pozyskać treściwą, a zarazem konkretną bazę mailingową."

Opis przedmiotu :

"Potrzebujesz odpowiednio targetowanej bazy mailingowej, aczkolwiek nie chce Ci się tworzyć niezliczonych stron internetowych i zwabiać na nich klientów, by zostawili nam swój adres e-mail? Pojawiam się ja z moją wyśmienitą ofertą, w bonusie otrzymasz krajalnicę do ziemniaków, jak i dwa, całkiem darmowe timery do jajek. Jeśli zgłosisz się teraz, dorzucę jeszcze znalezionego na pobliskim wysypisku laczka, marki Kubota."

Tak mogłaby brzmieć oferta, typowego, wszechwiedzącego mentora, który zarobił już przecież miliony w internecie. Jednakże jeśli szukasz takich podkolorowanych akcji, śmiało możesz opuścić ten temat. Moją ofertę kieruję do ludzi, którzy potrzebują skutecznego sposobu, dzięki któremu zwabią na swoje strony szerzę fanów, bądź po prostu zyskają stałych klientów.

Nie od dziś wiadomo, że mailing to jedna z najskuteczniejszych form reklamy internetowej - w mailu do dowolnej ilości "bydła", możesz wysłać dowolną wiadomość, reklamującą twój produkt, zachęcającą do wykonania jakieś akcji, bądź po prostu do zapoznania się z ciekawym materiałem. Wychodzę wam naprzeciw - nie potrzebujesz roku, dwóch - by zebrać konkretną bazę mailingową, dzięki mojemu sposobowi, uzyskasz konkretną, a zarazem treściwą bazę w przeciągu dnia-dwóch, nie będą to oczywiście miliony adresów, przez tydzień automatycznego szukania (poprzez program, który również dorzucam i plugin do niego zainstalowany "autorski") zyskasz niemałą listę, z którą możesz później zrobić cokolwiek chcesz, sprzedać, użyć do reklamy, oddać, przekazać w rąk terrorystów (?) - cokolwiek chcesz.

Nie ufaj tej ofercie, no coś ty - jestem tylko zwykłym oszustem, który szczerzy zęby na twoje pieniądze, przynajmniej taką opinię o mnie ma moja rodzicielka.

Do oferty, naturalnie (ja-naturlich) dorzucam program, do mass-mailingu, czyli w skrócie masowego wysyłania e-maili. Obsługa jest banalna, wczytujesz listę, dodajesz treść wiadomości, oczywiście dostępna forma HTML.

Pewnie zastanawiasz się skąd ta astronomiczna cena - SIEDEMDZIESIĄT ZŁOTYCH! Przecież za tą cenę mógłbym kupić, eee... kratę browarów i pójść się wstawić z kumplami, nieopłacalne! Jeżeli sądzisz, że jakaś tam impreza, po której zostaniesz bez grosza - jest lepsza od długotrwałej inwestycji w swój prestiż, jesteś w niemałym błędzie i ta oferta nie jest kurcze dla Ciebie!

Jak już wspomniałem wyżej, cena 70zł polskich mnie satysfakcjonuje - udostępniam 10 kopii poradnika, nie więcej, nie mniej - do tego dochodzą dwie darmówki, które udostępnie losowym osobą, które mam nadzieję pokuszą się o jakąś recenzję, peace and love!

A wiecie dlaczego sprzedaję ten pomysł? A no właśnie dlatego, ze potrzebuję na imprezę przy kracie piwa!


Poradnik w formie .pdf + pliki .rar (bonus o którym wspominałem) - wrzucone na mój prywatny serwer, jeśli po zakupie poradnika udostępnisz go gdzieś na "lewo" - urwę Ci jajka, a ja osobiście będę pewny, że nie szanujesz mojej pracy, zaś nisza - którą poznałeś i za nią zapłaciłeś, na przestrzeni krótkiego czasu stanie się po prostu bezużyteczna.

Darmowe kopie poradnika, wręczone w ręce:

Shroomy
WazzaP
(jakiś tutor, który wyrazi zgodę na zrecenzowanie poradnika)

____________________________________________________

Kontakt: Na tę chwilę, jedynie forumowe PW - prywatne komunikatory zostawiam do spraw prywatnych, bądź niecierpiących zwłoki.

Cena przedmiotu: 70zł - 10 kopii + 2 darmówki.

Sposób zapłaty za przedmiot: Paypal/Payza/Przelew bankowy



RE: [PORADNIK] Jak w ciągu kilku dni pozyskać treściwą, konkretną bazę mailingową. - dvt - 11-03-2013 17:59

Pisz o recenzje do tutora


RE: [PORADNIK] Jak w ciągu kilku dni pozyskać treściwą, konkretną bazę mailingową. - WazzaP - 11-03-2013 18:38

Jest szansa na darmówkę? Wink


RE: [PORADNIK] Jak w ciągu kilku dni pozyskać treściwą, konkretną bazę mailingową. - miniek9090 - 11-03-2013 18:42

(11-03-2013 18:38)WazzaP napisał(a):  Jest szansa na darmówkę? Wink

darmówki są pewnie dla tutorów ;p


RE: [PORADNIK] Jak w ciągu kilku dni pozyskać treściwą, konkretną bazę mailingową. - vipper - 11-03-2013 18:51

Gdyby darmówki były także dla user'ów to rezerwuje impreza


RE: [PORADNIK] Jak w ciągu kilku dni pozyskać treściwą, konkretną bazę mailingową. - stoki - 11-03-2013 20:08

czy maile pozyskane twoim sposobem to maile osob ktore zgodzily sie na zasypywanie przez nas ofertami czy to tylko pozyskiwanie maili z internetu i spamowanie na nie?


RE: [PORADNIK] Jak w ciągu kilku dni pozyskać treściwą, konkretną bazę mailingową. - mearner - 11-03-2013 20:28

Shroomy, oraz WazzaP - otrzymają darmową kopię poradnika, do tego podeślę go jeszcze jakiemuś tutorowi do recenzji, jeśli oczywiście wyrazi na to zgodę. Smile


RE: [PORADNIK] Jak w ciągu kilku dni pozyskać treściwą, konkretną bazę mailingową. - mearner - 12-03-2013 17:16

Darmowe kopie rozesłane, skontaktuję się jeszcze z moderatorem o bezstronną recenzję/opinię na temat poradnika. Jeśli ktoś nie będzie ZADOWOLONY, bądź z jakiś przyczyn sposób nie poskutkuje (co równa się z cudem) - zwracam pieniądze w okresie trzech dni po zakupie, oczywiście reklamacja musi być odpowiednio uargumentowana.


RE: [PORADNIK] Jak w ciągu kilku dni pozyskać treściwą, konkretną bazę mailingową. - stoki - 12-03-2013 17:28

(11-03-2013 20:08)stoki napisał(a):  czy maile pozyskane twoim sposobem to maile osob ktore zgodzily sie na zasypywanie przez nas ofertami czy to tylko pozyskiwanie maili z internetu i spamowanie na nie?

odpowiedz na to pytanie


RE: [PORADNIK] Jak w ciągu kilku dni pozyskać treściwą, konkretną bazę mailingową. - mearner - 12-03-2013 17:34

(12-03-2013 17:28)stoki napisał(a):  
(11-03-2013 20:08)stoki napisał(a):  czy maile pozyskane twoim sposobem to maile osob ktore zgodzily sie na zasypywanie przez nas ofertami czy to tylko pozyskiwanie maili z internetu i spamowanie na nie?

odpowiedz na to pytanie

Są to e-maile pozyskiwane z internetu, aczkolwiek ów osoby wyraziły na to zgodę - nie jest to SPAM, tylko pełnowartościowa wiadomość.