Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Program Partnerski X-Kom Sales Masters - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: Program Partnerski X-Kom Sales Masters (/Temat-Program-Partnerski-X-Kom-Sales-Masters-66170)

Strony: 1 2


Program Partnerski X-Kom Sales Masters - Jaro070 - 11-03-2013 17:35

[Obrazek: salesmasters_750x200.jpg]

Jest to program partnerski, w którym za polecanie produktów ze sklepu X-KOM.pl dostajemy prowizje w wysokości od 0,5% do 3% od ceny produktu. Program jest wypłacalny. Minimum do wypłaty to 500 zł. Jeżeli mamy od 50 zł do 499.99 zł możemy je wymienić na bon do X-KOM.pl

Dowód wypłaty:
[Obrazek: xkom.png]
1344,83 zł. Od 7 marca 2013 roku mam już następne 224 zł.

REJESTRACJA:
Czysty: http://x-kom.pl/sales-masters/
RefLink: Kliknij Tutaj - Dziękuję


RE: Program Partnerski X-Kom Sales Masters - harley15 - 11-03-2013 18:19

Ale za co dostajemy kase jak polecimy ten produkt i ktoś go kupi ? Bo ja tego nie rozkminiam Big Grin


RE: Program Partnerski X-Kom Sales Masters - gelmen - 11-03-2013 18:24

Dokładnie jak kolega wyżej, wypadało by się troszkę rozpisać.


RE: Program Partnerski X-Kom Sales Masters - mlekoju - 11-03-2013 18:26

Na pewno dostajemy prowizję od ceny tego produktu w postaci tych 0,5-3%.
Co tutaj można nie rozumieć?
My reklamujemy, oni sprzedają dzięki nam i my za to dostajemy prowizję Jerk2


RE: Program Partnerski X-Kom Sales Masters - Jaro070 - 11-03-2013 18:27

Kasę dostaniemy jak ktoś wejdzie z naszego linku referencyjnego na stronę sklepu x-kom.pl i dokona zakupu. Tylko za niektóre produkty dostajemy 3% prowizji (szczegóły w Regulaminie), za większość produktów Partnerów (NVIDIA, Samsung, Lenovo, Apple) dostajemy 1%, a reszta 0.5%.

EDIT: W Regulaminie pisze, że wypłacają do 30 dni od zlecenia. Ja dostałem kasę dokładnie w 7. dzień. Przy wypłacie trzeba podać imię, nazwisko, adres, numer konta, PESEL, skan dowodu oraz adres US. Jak się jest niepełnoletnim to nie wysyła się skanu dowodu tylko rozlicza się razem z rodzicami. Niepełnoletni powinni się zmieścić w kwocie wolnej od podatku (~3091 zł), bo rodzice stracą ulgi na dzieci.


RE: Program Partnerski X-Kom Sales Masters - mlekoju - 11-03-2013 18:56

Czy dostajemy tu jakieś banerki do reklamy?
Czy korzystamy tylko z linków?


RE: Program Partnerski X-Kom Sales Masters - harley15 - 11-03-2013 19:06

Jeśli polecimy osobie produkt za 200 zł i ona go kupi to dostaniemy tylko 6 zł jeśli będzie to oprocentowanie 3%
To nie wiem czy się opłaca Big Grin Chyba że macie jakieś konkretne sposoby jak szybko zarobić ;D


RE: Program Partnerski X-Kom Sales Masters - Jaro070 - 15-03-2013 18:09

(11-03-2013 18:56)mlekoju napisał(a):  Czy dostajemy tu jakieś banerki do reklamy?
Czy korzystamy tylko z linków?

Tylko linki.


(11-03-2013 19:06)harley15 napisał(a):  Jeśli polecimy osobie produkt za 200 zł i ona go kupi to dostaniemy tylko 6 zł jeśli będzie to oprocentowanie 3%
To nie wiem czy się opłaca Big Grin Chyba że macie jakieś konkretne sposoby jak szybko zarobić ;D

Przykładowa prowizja:
[Obrazek: prowizjap_xqseqnx.png]


Mail od Ekipy X-KOM:
Cytat:Witamy,

Informujemy, że od 18 marca w programie X-KOM Sales Masters wprowadzone zostaną pewne zmiany, z wyższą prowizją na czele! Teraz zarabianie pieniędzy będzie jeszcze prostsze!
W przypadku sprzedaży produktów Partnerów akcji (Apple, Samsung, Dell i Lenovo) nowa prowizja wynosić będzie 2%, produkty marki NVIDIA nadal objęte są prowizją 3%, a prowizja na pozostałe produkty z naszej oferty wzrośnie do 1%. Dodatkowo, do promocji dołączą produkty marki SHIRU, a za ich sprzedaż otrzymasz 2% prowizji.

W związku z wprowadzanymi zmianami, 25 marca użyte do tej pory linki stracą ważność, więc konieczne będzie ich ponowne wygenerowanie i aktualizacja do tego czasu. Okres 18-24 marca będzie więc przejściowym, w którym obowiązywały będą zarówno linki używane do tej pory, jak również nowo wygenerowane. Oczywiście zgromadzone do tej pory prowizje na kontach Uczestników pozostają bez zmian; według nowych zasad zmieni się natomiast minimalna kwota prowizji jaką Uczestnik będzie mógł wykorzystać jako bon zakupowy.

W związku z nadchodzącymi zmianami przygotowaliśmy także kolejne niespodzianki, o których poinformujemy już wkrótce. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowy pod adresem: [email protected].

Pozdrawiamy,
Zespół X-KOM Sales Masters

Dodam jeszcze, że na koniec roku wysyłają kurierem PIT-8C.


RE: Program Partnerski X-Kom Sales Masters - Jaro070 - 14-04-2013 16:28

@F5


RE: Program Partnerski X-Kom Sales Masters - sonia12 - 15-04-2013 02:22

X-KOM to zwyczjani spamerzy.

A ten Jaro to wkleja ten sfabrykowany przelew na wszystkie fora.

Dowiedziałem się że grupy sprzedawców internetowych, mają zamiar wytoczyć proces zbiorowy, wszystkim spamerom x-komu, i samemu xkomomowi.

Pomijając SPAM jest to działanie niezgodne z ustawą o uczciwej konkurencji. Więc nie jeden dostanie po dupie, a już na pewno żadnej kasy nie zobaczy.