Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak założyć fanpage na facebook'u? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Jak założyć fanpage na facebook'u? (/Temat-Jak-zalozyc-fanpage-na-facebook-u-66149)

Strony: 1 2


Jak założyć fanpage na facebook'u? - Kazio_Odlotowy - 10-03-2013 23:31

Witam. Ostatnio zainteresowałem się zarabianiem poprzez wstawianie reklam na swojego fanpage'a. Oczywiście żeby takowe reklamy wstawiać trzeba najpierw posiadać fanpage'a. Tutaj rodzi się kilka moich pytań. Jak właściwie założyć fanpage, jaką ma on mieć tematykę, co wstawiać na tablicę aby przyciągnąć znajomych itp. Z góry dziękuję za wszelkie porady i pozdrawiam!


RE: Jak założyć fanpage na facebook'u? - Max998 - 10-03-2013 23:41

A np. tu masz wyjaśnione jak zrobić:

http://www.youtube.com/watch?v=6geTnM_pe1A&feature=player_embedded

Tematyka najlepiej taka na jakiej się znasz nie wiem - sport, gry czy coś w tym stylu.
A na początek mogą pomóc Ci znajomi którzy polubią stronę bądź coś udostępnią innym.


RE: Jak założyć fanpage na facebook'u? - Kazio_Odlotowy - 10-03-2013 23:49

A jest ktoś, kto mógłby się podzielić doświadczeniem z prowadzenia takiego fanpage'a i ile mniej więcej można wyciągnąć miesięcznie z fanpage'a z 10k znajomych?


RE: Jak założyć fanpage na facebook'u? - Max998 - 10-03-2013 23:53

Dołączam się do tego pytania bo również się nim interesuję. Oczywisćie mam swojego fanpage'a (póki co 168 lajków) i ciekawi mnie to zarabianie na stronie. Tylko oczywiście pewnie trzeba samemu wpłacić na początek jakąś kwotę.


RE: Jak założyć fanpage na facebook'u? - Kazio_Odlotowy - 11-03-2013 00:05

Hmmm, o jakiej wpłacie tutaj mówisz? Wydaje mi się, że w tym "biznesie" nic nie wymaga nakładów finansowych.


RE: Jak założyć fanpage na facebook'u? - Max998 - 11-03-2013 00:06

Być może się mylę i to oni płacą nam gdy nasza strona dojdzie do odpowiedniej ilości fanów.

Pomyliło mnie się z opcją reklamy gdzie się wpłaca daną kwotę na te cel. Smile


RE: Jak założyć fanpage na facebook'u? - Kazio_Odlotowy - 11-03-2013 00:25

A można wiedzieć, jaką tematykę ma twój fanpage i jakie posty tam wrzucasz i ile na takim etapie przybywa ci fanów?


RE: Jak założyć fanpage na facebook'u? - Masakra - 11-03-2013 00:39

Ja mam fp 7,4k lajkow, lecz to jest fan page dla przyjemnosci, zadnych zarobkow z tego nie czerpie, choc wiem, ze moglbym sprzedawac reklamy na allegro Smile


RE: Jak założyć fanpage na facebook'u? - Admin - 11-03-2013 02:01

(10-03-2013 23:49)Kazio_Odlotowy napisał(a):  A jest ktoś, kto mógłby się podzielić doświadczeniem z prowadzenia takiego fanpage'a i ile mniej więcej można wyciągnąć miesięcznie z fanpage'a z 10k znajomych?

Jest to pytanie na które nie otrzymasz jednoznacznej odpowiedzi, to tak jakbyś pytał ile ktoś zarobi na blogu który generuje milion wyświetleń miesięcznie, wszystko zależy od tematyki, konwersji i sposobu pozyskanych fanów, może to być 5 złotych, a może być to 1500 złotych za 10k fanów.


RE: Jak założyć fanpage na facebook'u? - Kazio_Odlotowy - 11-03-2013 14:53

A jak wygląda sprawa ze zdobywaniem lajków? Jak się reklamować, żeby to nie wyglądało na perfidne nabijanie fanów?
No i jeszcze jedno pytanko: Jest jakiś początkujący w tym "biznesie", który chciałby nawiązać współpracę?