Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[30zł] Konto Alior Sync! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [30zł] Konto Alior Sync! (/Temat-30zl-Konto-Alior-Sync-66115)



[30zł] Konto Alior Sync! - diabloo07 - 10-03-2013 12:57

To z pewnością najlepsze konto internetowe w Polsce!
Zwrot 5% wartości zakupów dokonanych w Internecie
0 zł za konto i kartę debetową - bez żadnych warunków
0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce
0 zł za krajowe przelewy internetowe – w tym co miesiąc 10 natychmiastowych!
0 zł za rewolucyjne funkcje bankowe, które ułatwią Ci życie
Konto nr 1 w rankingach Comperia.pl, Bankier.pl, E-broker.pl i TotalMoney.pl

Tylko teraz - płacę 30 zł za założenie całkiem darmowego, najlepszego konta internetowego! Jedyne, co musisz zrobić, to napisać do mnie na PW, tam omówimy szczegóły Smile


RE: [30zł] Konto Alior Sync! - szczygielek - 02-04-2013 11:36

z tym bym sie nie zgodził, że najlepsze Smile. Ostatnio zacząłem się śmiać, ponieważ mBank prowadzi taką wojne z Alior Sync na allegro. Wcześniej moglismy na głównej zobaczyć porównanie stworzone przez firmę Sync, teraz widnieje tak porównanie stworzone przez mBank. Ciekawe Wink


Odp: [30zł] Konto Alior Sync! - KsL - 02-04-2013 11:44

Troszkę odkopany temat. Pewnie chodzi o założenie konta z reffa. W zamian dostaje się 50zł. Chociaż i tak w porządku bo większa część z tego daje.

Ja mam konto w syncu i jak na razie jestem zadowolony. Najbardziej podoba mi się szybkie dodawanie środków na paypal Smile

Wysłane z mojego GT-I9001


RE: [30zł] Konto Alior Sync! - szczygielek - 02-04-2013 11:48

a ile trzeba mieć miesiecznie wpłaty na konto, aby Sync oddawał 5% za zakupy w necie??


RE: [30zł] Konto Alior Sync! - diabloo07 - 03-04-2013 00:12

Nie ma progu, aczkolwiek od 1 kwietnia, aby otrzymać cashback jedynym warunkiem jest otrzymanie w miesiącu przelewu z tytułu wynagrodzenia/styepdnium itp.


[30zł] Konto Alior Sync! - yazir - 25-06-2013 23:37

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.