Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Odsłona Clixsense od rejestracji aż po zarobek - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Odsłona Clixsense od rejestracji aż po zarobek (/Temat-Odslona-Clixsense-od-rejestracji-az-po-zarobek-66109)



Odsłona Clixsense od rejestracji aż po zarobek - szybki13 - 10-03-2013 12:29

Witam wszystkich zainteresowanych zarobkiem przy pomocy serwisu Clixsense


Po konsultacji z adminem, robię 2 odsłonę poradnika


A wiec zaczynamy


Zacznę od tego że jest to zagraniczny serwis. Spora grupa użytkowników gdy słyszy zagraniczny, rezygnuje z tej formy i korzysta tylko z polskich stron. Naprawdę nie ma się czego bać, używając przeglądarki chrome wszystko mamy przetłumaczone, więc jest tak jakbyśmy klikali na polskich serwisach

Jest to w 100% wypłacalny bux.


Użytkowników : ok 2 miliony i wciąż rośnie co pokazuje siłe tego serwisu


Jak założyć konto??? To nic trudnego wystarczy wypełnić parę pól (imię, nazwisko, nazwa użytkownika, e-mail)

[Obrazek: zalo.jpg]

Wypłaty: PayPal/Payza/Liberty Reserve (ja osobicie posiadam PayPal)


Wypłaty od 8$ Konto Standard i 6$ Konto Premium wykonywane są co poniedziałek i piątek.


[Obrazek: wypek.jpg]

Program oferuje nam od 5 do 15 reklam dziennie w cenie od 0.001 do 0.02$ (które otwieramy, wybieramy obrazek z kotkiem, odczekujemy odpowiedni czas jaki widnieje na danej stronie i to wszystko)


Otwieramy reklame

[Obrazek: oglf.jpg]

Klikamy na kotka

[Obrazek: ogl2.jpg]

Czekamy dany czas w zależności od reklamy i to wszystko

[Obrazek: ogl3.jpg]

Dodatkowo możemy zbierać $ w grze ClixBird. (obrazek podzielony na 600 kratek który dziennie klikamy, Standard konto ma 25 szans zaś Premium 50 na dzień. Pod nie którymi kratkami kryją się nagrody od 1 centa do 5$. Potrzebujemy około 8-10 minut by wykonać to 100%)


[Obrazek: clix.jpg]

Słyszałem sporo opinii że to oszustwo, oto mały dowód, zarobiłem ostatnio 0,50$ ( można trafić 0,10$ 0,25$ 0,50$ 1,00$ 2,50$ 5,00$)

[Obrazek: clixwyg.jpg]

Rozwiązywanie zadań za $ (wykonujemy zadania za które można zarobić od 0,03$ do 0,07$)


[Obrazek: zady.jpg]

Rozwiązywanie ankiet za $ (bardzo spory wybór za które można zarabiać od 0,01$ do nawet 1,50$ )


Clixsense oferty

[Obrazek: ankq.jpg]

SupersonicAds

[Obrazek: sodwh.jpg]

Matomy

[Obrazek: matj.jpg]

TokenAds

[Obrazek: tokj.jpg]

Instalujemy toolbar w naszej przeglądarce (będzie nam wyświetlał kiedy pojawią się nowe reklamy - fajna rzecz, gdyż reklamy pokazują się na bierząco)


[Obrazek: tolil.jpg]

Można reklamować swoją strone już od 1,20$ (przykładowo mamy stonę która jest mało znana, w ten sposób za tą kwotę nasza strona może mieć nawet 500 wyświetleń co pozwala na bardzo szybki sposób na wypromowanie)


[Obrazek: rekd.jpg]

Dzienna Checklista (polega na tym by wykonać parę rzeczy dziennie. Zobaczyć reklamy- min 10, zagrać ClixBird- min 14, wykonać zadania- min 10, wykonąć ankiet- min 2, odwiedzić forum- min 1 podstrona. Ja osobiście robię wszystko oprucz zadań wtedy i tak lista jest już zatwierdzona i dostajemy od 0,20$ za Checkliste wiadomo im więcej wykonamy ankiet, zadań, otworzymy reklam suma ta rośnie. Ja najwięcej za dzień zdobyłem 0,60$)

[Obrazek: checkeq.jpg]

Konto Premium 17,00$ na rok!!!

[Obrazek: roznice.jpg]

Ten serwis oferuje naprawdę bardzo dużo


A to najważniejszy dowód że w tym serwisie da się dorobić


[Obrazek: promocr.jpg]

I dowód wypłaty na Paypal (mój Paypal jest w euro)

[Obrazek: plaww.jpg]
[Obrazek: pla2m.jpg]

Aby dołączyć do Clixsense są 2 opcje


1. Reflink- zapisując się z tego linku zostaniesz moim poleconym czego nie ukrywam (nic cię to nie kosztuje)

http://www.clixsense.com/?5143937

2. Link zwykły- zapisując się z tego linku zostanie ci przyznany sponsor w drodze losowanie spośród użytkowników Premium.

http://www.clixsense.com


RE: Odsłona Clixsense od rejestracji aż po zarobek - tomazzi - 10-03-2013 12:36

po pierwsze znajomość regulaminu forum : kolor czerwony tylko dla ekipy forum
po drugie znajomość regulaminu forum ponownie : brak postów byś mógł zamieścić reflink


RE: Odsłona Clixsense od rejestracji aż po zarobek - szybki13 - 10-03-2013 12:47

Już poprawiłem czerwony kolor a co do reflinka to pytałem się admina i udzielił zgody


RE: Odsłona Clixsense od rejestracji aż po zarobek - Admin - 10-03-2013 13:03

i po trzecie - to opis korzystania z serwisu który możesz dołączyć do tematu, który jest poświecony clicksense a nie jakiś pomocny poradnik.


Odsłona Clixsense od rejestracji aż po zarobek - Admin - 10-03-2013 13:03

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.