Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Elite Bank - działa od 24 dni - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Elite Bank - działa od 24 dni (/Temat-Elite-Bank-dziala-od-24-dni-66098)

Strony: 1 2


Elite Bank - działa od 24 dni - Masterjam - 09-03-2013 21:51

Klikając na reklamy natrafiłem na program Elite Bank.

Istnieje od 24 dni i jak na razie idzie całkiem nieźle .Według monitorów nie ma na razie problemów.

http://www.allhyipmo...ank.biz?final=1




Dobra ochrona przed atakami, suport mailowy jak i telefoniczny (na razie nie musiałem się kontaktować J)

Domena wykupiona na 3 lata

Plany:

[Obrazek: elitebank.th.jpg]


Dostępne procesory to : Liberty Reserve, Perfect Money, Solid Trust Pay, Ego Pay.

Według info wypłaty instant

Skromne 10$ poleciało ,może uda się odzyskać straty z innych programów.

Zapraszam
Czysty: http://elitebank.biz/index.php?a=home
Reflink: http://elitebank.biz/?ref=Masterjam77


RE: Elite Bank - działa od 24 dni - ciekma - 09-03-2013 23:05

3000% po 28 dniach? Kiedyś wpłaciłem na podobne wg monitorów płaciło, wypłaty instant, a wypłaty na oczy nie widziałem bo wszystko w pending. Daj znać czy działa ale coś nie chce mi się wierzyć a jak wypłaci to długo nie popłaci pewnie


RE: Elite Bank - działa od 24 dni - Arrekin - 09-03-2013 23:41

Jeżeli istnieje 24 dni, a max plany typu 3000% są po 28 dniach to znaczy że zostały temu programowi 3 dni życia Smile


RE: Elite Bank - działa od 24 dni - Masterjam - 09-03-2013 23:54

Zobaczymy za kilka dni Smile


RE: Elite Bank - działa od 24 dni - tomazzi - 10-03-2013 07:55

(09-03-2013 21:51)Masterjam napisał(a):  Według monitorów nie ma na razie problemów.

dostałeś swoją wypłatę ?? bo to, że monitor pokazuje iż płacą nie znaczy, że płaci
dowodów ludzkich nie widzę nigdzie, a same monitorów więc dla mnie admin spęd naiwnego bydła robi płacąc monitorom by inwestujący byli a ludziom nie wypłaci bo takich jak ty co się sugerują tym co jest na monitorach nie brak, jak ktoś chce utopić kasę to niech inwestuje, na 20-ścia kilka dni nie możliwe jest by nie było dowodów wypłat innych jak monitorów

reasumując podsumowanie jest proste : program płaci ale tylko samym monitorom


RE: Elite Bank - działa od 24 dni - Meloman - 10-03-2013 10:10

Nie mam pojęcia jak w ogole można reklamować jeszcze takie ścierwa jak to, w dodatku po 24 dniach, kiedy już koniec jest bliski bo ludzie osiągają już mega profity i jeszcze w dodatku ZAPEWNIAJĄC ZE PŁACI I MIEĆ TAKIE KLAPKI NA OCZACH JAK ZALOZYCIEL TEMATU "BO PŁACI MONITOROM!"




No po prostu mi szkoda takich osób, nie wiem na co liczysz Masterjam.


RE: Elite Bank - działa od 24 dni - tomazzi - 10-03-2013 11:14

(10-03-2013 10:10)Meloman napisał(a):  No po prostu mi szkoda takich osób, nie wiem na co liczysz Masterjam.

liczy, że ktoś morze zapisze się z refa, wpłaci, on dostanie % od wpłaty i może wypłaci tylko z tą różnicą, że nie wypłaci bo program płaci monitorom a nie ludziom - temat do kosza bo dla inwestorów nie monitorów to scam

dla mnie jest laikiem który nie ma pojęcia fiołkowego nawet o tym co i jak się sprawdza czy program jest wypłacalny dla ludzi czy też nie, on jak każdy laik patrzy na monitor i to prawda na monitorze ma status paing bo przecież im płaci, a że nie płaci ludziom ot taka drobnostka nic nie znacząca


RE: Elite Bank - działa od 24 dni - Meloman - 10-03-2013 11:17

Dokładnie tak ! Nie cierpie takiego typu ludzi, którzy jeszcze zachęcają do programu o którym gówno wiedzą i nie mają pojęcia o niczym w czym siedzą.




Program i temat do kosza, dla mnie to SCAM.


RE: Elite Bank - działa od 24 dni - tomazzi - 10-03-2013 11:22

(09-03-2013 21:51)Masterjam napisał(a):  Skromne 10$ poleciało ,może uda się odzyskać straty z innych programów.

Meloman widziałeś to ??
utopiło dziecko kolejne 10$, niestety strat z innych programów nie odrobi i jeszcze do strat musi dołożyć 10$ bekabekabekabeka


ale na takich zółtodziobach właściciele takich programów zacierają ręce z zapełnianych im kont, bo patrzy na monitor, tam jest paying więc jeden żółty z drugim wpłaca bo przecież monitorom płacą bekabekabeka


RE: Elite Bank - działa od 24 dni - Masterjam - 10-03-2013 12:48

Alo alo Panowie.
żaden spęd i za refa tylko % więc gdzie tu logika że mógłbym na kimś w tym programie zarobić?
Tomazzi to że wpłaciłem 10$ na próbę nie znaczy że tyle samo umoczyłem . W ogóle jak ja 35 letni człowiek jestem dzieckiem to Ty masz już koło 60 chyba hahahahahaha. Widzę że z każdym masz problem jełopie jeden SmileSmileSmile Naprawdę patrząc na Twoje posty w innych tematach i obrażając ich coraz bardziej twierdzę że powinieneś zmienić leki , ewentualnie lekarza pajacu

Skoro takie negatywne emocje wywołuje temat proszę Adminów o zamknięcie i usunięcie żeby nie znalazło się "paru chętnych" do inwestycji w tym programie.

Tomazzi nawet nie czytam tej wiadomości na PW bo używać słów k..a i c..j to potrafię używać , a pewnie takie tam są