Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
o co chodzi z "backlinks" - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pytania i Problemy dotyczące SEO (/Forum-Pytania-i-Problemy-dotyczace-SEO-400)
+--- Wątek: o co chodzi z "backlinks" (/Temat-o-co-chodzi-z-backlinks-66086)



o co chodzi z "backlinks" - patryk574 - 09-03-2013 17:05

może mi ktoś powiedzieć o co chodzi ze stronami typu : http://www.moreusers.info/


RE: o co chodzi z "backlinks" - Arkadiusz z AB - 09-03-2013 18:56

Automatyczna wymiana linkami ale nie warto, szkoda zachodu z tym.


RE: o co chodzi z "backlinks" - Krissu - 09-03-2013 19:02

Nie chcę zakładać nowego tematu, a mam pytanie. Auto-pingery przynoszą korzyści?


RE: o co chodzi z "backlinks" - patryk574 - 09-03-2013 22:07

a czemu szkoda zachodu ? wrzucasz ich link na swojego bloga i chyba tylko tyle, więcej nic robić nie trzeba


RE: o co chodzi z "backlinks" - CMRR - 09-03-2013 22:11

Poczytaj sobie o tych backlinks a zobaczysz dlaczego nie warto


RE: o co chodzi z "backlinks" - Admin - 09-03-2013 22:25

Nie ma najmniejszego sensu linkować małowartościowych stron, zamiast zdrobić sobie "dobrze", można jedynie zaszkodzić.
Im mniej linków wyjściowych na Waszych blogach - tym lepiej,
im więcej backlinków (linków zwrotnych) posiadacie - tym lepiej,
im wyższy pagerank strony - tym lepiej.


RE: o co chodzi z "backlinks" - patryk574 - 09-03-2013 22:29

a to wystarczy ,że umieszczę na blogu ten backlink i wystarczy ? nie muszę nic klikać ?


RE: o co chodzi z "backlinks" - kamil540 - 12-03-2013 17:05

Lepiej poszukaj kilka wartościowych blogów z wysokim PR gdzie nie ma no follow i tam umieść komentarz z linkiem do swojego bloga. To przyniesie o wiele więcej korzyści niż jakieś systemy wymiany linków.